Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én 99-esem csavaros
sziasztok
lenne egy olyan kérdésem ,hogy milyen láncot-lánckereket használtok a motoron?JT lánccal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?(csak közúton használom a motort és ott sem gyilkolom)mekkora lánckereket kellene használnom, hogy harapósabb legyen a gép? köszönöm a válaszokat
az enyem 2006os de oszinten en a szelephezagokat allitottam be es tovabb nem mentem
ha ismet el kezd keceteni(allitastol elhalgatott) akkor mar tuzetesebben nezek utanna a dolgoknak
a butykos tengely meg hatarerteken belul volt.
te mertede a tiedet?
Szelepek a szivo oldalon+szimmering+hfejtomites Kb 120 ezer+ munkadij!
Mennyi lenne ha az összeset cserélni kellene?
2005os. Es muszaj cserelni az osszeset? Te hogy oldottad meg?
milyen evjaratu a motorod?
sajnos jelentkeznem kell szelepallitassal letudtam, de nem bontottam tovabb. kivancsi vagyok meddig birja..
Sziasztok! Pár hete írtam nektek, egy kopogó hangról, és a tanácsotokat kértem. Nos, megkaptam a választ: a szívó oldali szelepek közül két szelepnek a szelepszára szét lett verődve (idéztem). De nem elég a két szelepet cserélni, elméletileg az összes szívó oldali szelepet cserélni kell, mert anyaghiba miatt az összes rossz, állítólag valami garanciális visszahívás is volt. Nem lesz olcsó szezonkezdés. :S Érdekesség, gondoltam megosztom veletek. Esetleg találkoztatok már ilyen hibával, vagy hallott esetleg valaki erről?

Üdv.

G
Köszz!
Azokon hegesztve van ha nem tévedek.kép
Sziasztok! Ha van valakinek 98-as R1-es vasa vagy csak egy segédváz mérje meg legyen szíves rajta hogy mekkora a segédváz felfogató csavarok közötti táv illetve mennyire nincsenek egy síkban! Meg mekkora csavarokkal van fel fogatva! Kösz Urak!
Kösz Uram megjött a cucc meg az ajándékot is! :D
Szeva hivtalak volna a helyzetjelző miatt de nem voltál bekapcsolva
Hát igen, az nem is baj ha volt sérülve egy motor mindaddig amíg normálisan lett összerakva nem pedig csag gányolva, de sajna nem ez a megszokott...
Köszi szépen, így már tuti nem megyek el megnézni, megspóroltál nekem egy utat
Voltam megnézni, első indításkor nem kevés kék füstöt eregetett, nem tud semmit az előéletéről, mert banki lefoglalt motor volt, így többet sztem mondanom sem kell
Nézz meg minél többet. Ne kapkodd el.

Az én keresési listámon a 2006-os CBR ill. az RN12-es (2004-2006) R1 szerepelt. Már 2010-ben is sok volt a rom.
Czimby

Az enyém is fent van a hirdetések között
Ha esetleg érdekel csörrents rám.
Üdv.:Árpy
Ha valami olcsóbb, mint a többi hasonló motor annak oka van
Mit értesz a ronda alatt? Pályaidom és nincs gyári vagy a gyári van megtörögetve? Idomsérülésen kívül mi volt még vele?
Ha akarod írhatsz emailben is.
peter.czibolya kukuc index.hu
Köszi srácok, utánaolvastam nincs túl jó híre a kereskedésnek...
Mondj egy árat és megfontolom
Sziasztok!
Tudna valaki esetleg segíteni? R6-om van, de szerintem ugyan az az EXUP rendszer mint az R1-ben.
Hol tudok venni R6-hoz EXUP EMULATOR/ELIMINATOR-t?
Acra Megaphone pipám van és kigyulladt a kis sárga lámpa 18-as hibakódot jelezve. EXUP servo motor is stuck. Az exup motor nem volt eddig levéve, hogy ne világítson a sárga lámpa, de most valószínű meghalt, ezért kellene az exup eliminator...
Egy darabig mint az őrült jártak a bovdenek, elég volt a gyújtást ráadni, most már nem mozognak, csak világít a sárga check engine lámpácska...
Előre is köszönöm!