Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig mar 2 cimrol is irtam hatha googli okosabb,de nem
Vagy csak 4 képet küldj át egyszerre, lehet azzal van baj.. Vagy nem tudom
Akkor a Te mailoddal lehet baj, mivel másoktól simán megy minden :/
Ez is visszajott
Elkuldtem
yamaha.r1@velvet.hu
rossz gumi miatt is rázhat a kormány. én véletlen elkaptam egy szalagkorlátot amitől meghajlott a felni egy 1-2 cm es helyen. de pont annyira, hogy a levegőt nem engedte el és nemis rázott.
tegnap is es most is folyamatosan visszajönnek a mailek. van masik cimed is?
Telefonon nwm vagyok elerheto.kepeket potolom
Az mind1, hogy hagytál el e súlyt... Belemész egy gödörbe attól is lehet már kiegyensúlyozatlan :)) görgőzni akkor szoktak,ha meghajlik :)
Nem látszik hogy elhagytam volna a súlyt
Nem hobbiból kérdeztem, tényleg érdekel a motorod, azért is írtam, hívtalak is, de elérhetetlen vagy... így biztos sikerül majd eladni
Szóval igen, ÉRDEKEL és várom a válasz e-mailt
Nagyon sok külömbség van! Teljesen más motor! Más a váz, a lengővilla, 6 dugattyus féknyereg, kissebb első féktárcsa(310 es) A motorja, azon kívül hogy újra 16 szelepes lett, erősebb, nyomatékosabb, mint a 20 szelepes, kapott egy csúszókuplungot, Fordulattól függően változik a szívótölcsérek hossza stb. stb. Az Rn19 a legjobb R1 szerintem!

http://en.wikipedia.org/wiki/Y...
Köszi a választ!
Képeket kuldjek? Vagy csak hobbibol kerdezted?
Görgőzni? Nem inkább centirozni? :)
Görgőzni javasolt, mert 140 felett picit ráz. Nem repedt, nem törött 25,000-et szeretnék érte kapni csapágyastól.
Csak a felni mennyi lenne?
330-as tárcsa és kovácsolt alu kerék lesz helyette.
Vagy csak olcsóbb volt legyártani

2005-ös R1 első kerék 1 pár jó állapotú féktárcsával eladó. Esetleg a tárcsák külön is.
g_area51!

Írtam e-mailt az R1 végett.
Mit kéne megbeszélnünk? Én most nem akarok motort cserélni/venni.
Írtam!
Azért tértek a 4 szelephez mert ezzel javítottak a közép tartományi teljesítmény leadását
Es regota aruljak