Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rotel nyomj mailt azt megbeszeljuk.primo1@freemail.hu
Nekem normális használatnál, tehát nem 1kerekeztem vele úgy kellett 31nél láncot cserélni, 36nál már a vez. láncnak is volt hangja és nem pályáztam vele, tehát egekig nem volt pörgetve :) Persze kezdődő hang volt... de engem már zavart, mivel nem cukrász a szakmám :)) RN12-s gépről beszélünk. Szelepekkel nem volt gondom, de mivel eladtam így nem tapasztaltam, hogy mikor kellene vele foglalkozni :)
Köszönöm a válaszokat.
Ezt pl nem gondoltam hogy vissza tértek a 4 szelephez a 19nél.. Akkor ez is csak parasztvakítás volt..:)

Sajnos nincs 1.6-om adósságba meg nem akarom magam verni szóval ha nem szakad rám 300 000Ft akkor csak Rn12 jut:D

De a a 6dugós fék meg az újabb idom nem fontos annyira hogy tovább nyújtózkodjam mint a takaróm ér.

Ha aktuális lesz a vásárlás azért belinkelem ide azt a pár motort amit szerintem érdemes megnézni azt majd elmondjátok a véleményt. Lehet ismeritek is majd valamelyiket.
Igazából nincsenek nagy igényeim ilyen karbon csicsa bicsa.. Legyen rajta 2 igényes dob talán kormány lengéscsillapító üléspúp azt kb ennyi index se fontos hogy integrált legyen. Színben talán a bordó annyira nem jön be de lehet hogyha abból találok szépet elviselem.

Ezek a motorok kb mennyi idő alatt eszik meg a láncot tudom persze használat függő de mondjuk normál használat mellett? 25-30 e km? Vezérmű lánc csere? + szelep ellenőrzés? 50 ekm?

Üdv.:Árpy
RN12 hengerenként 5 szelepes, az RN19 4 szelepes.

Az árakkal, a kínálattal nem vagyok tisztában. Én most inkább RN19-et vennék.
Ennyi erővel gázolajat is locsolhatsz rá (olvasd el mi az összetétele). Ideiglenesen lehet javít valamennyit, később sokat fog rontani.
Azt nem ismerem de ezt http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1_rn19-6834974 igen bár hihetetlen de minden info valós ja és ez is 2.5milla
Ismeri esetleg valaki ezt a RN19-est? :))
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1_3200_km_-734191
9

Kicsit érdekesnek tartom, hogy 2008as, ugye fekete első telószár, piros első sárvédő, nem színre fújt air box csövek... Erre ráraknak egy 2007es idomszettet... Majd felhívom őket.. érdeklődöm, hogy törve volt e a motor.. erre én ezt, hogy képzelem, erre elmondom neki mi a helyzet.. erre jaaa igen Mátrában előző tulaj eldöntötte, de álló helyzetben igen azért kellett komplett idomszettet cserélni ja és 2,5 milla az ára :)) Nem üzletrontásnak írtam.. csak egy példának :)
Nekem volt-van közöm mindegyikhez...
Rn19-nek erősebb a fékrendszere, futóműve jobb, kapott csúszókuplungot, erősebb a motorja is. Amúgy igazából ennyi... 1,3ért hulladék Rn19 van, inkább Rn12-t tudsz de vigyázz mert sok szart árulnak a piacon!
Szia!

Én nagyon gondolkodom, hogy eladjam-e a motorom, 2005 ös R1.
Tavasszal felteszem majd ide, ha úgy döntök.
Filtrex olajszűrőről vélemények?
04-05-06 az rn12 07+08 az rn 19. Mas az idomja is a legerosebb amit yamaha gyartott loerore. A 2004 mar 10 eves be meg mindig minoseg. Teljesitmenyleadasban is elteroek. De ha kapsz 1.3 ert szar 19 est mast vegyel,inkabb normal 12 est.ha meg csak 1.3 van akkor csak valoszinu 12 est kapsz.de megfejeled + 50% al es viheted enyemet 10500 km el
Sziasztok

Valaki felvilágosítana hogy mik a különbségek az Rn12 és az Rn19 es típus között. Ránézésre a 6 dugattyús féket látom meg fényezés eltérést. meg gondolom 2007 utáni az rn 19. És még?

Valamint Szeretnék vásárolni egyet most nyárra valaki esetleg gondolkodik hogy eladja olyan 1.3 millió körül gondoltam vásárolni.Típus hiba esetleg? Vagy milyet ne vegyek? 2004 utánit szeretnék.

Köszönöm előre. Üdv.:Árpy
WD40 egy univerzális cucc. Mindenre jó.
köszönöm
Olvass vissza nemrég volt erről szó a 27539hsz től
Sziasztok!
Egy kis segítség kellene. Vásároltam egy 2004-es r1-et és az lenne a kérdésem hogy milyen olajat érdemes belerakni.
Előre is köszönöm!
15.000 Ft körül.... Remélem beválik. Nem akartam kókányoltatni...
Meg lehet az se sokkal olcsóbb....vagy tartósabb.
1-2 R1 R6 eladó holmi hátha valakinem megtetszik...
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Én már elküldtem tekercseltetni, te mennyiért rendelted?
Úgy látom ez akkor fogyóeszköz lesz.... 1 hete rendeltem meg a generátort ha előbb jössz rá akkor rendelhettem volna 2 db.-ot
40.000
Nekem csak 1 volt megégve anyját neki. Az én 2003-asomban 50.000 km van. A tiédben?
Ha el akarod baszni akkor igen A szó amit keresel kontakt spray
Köszi, sikerült, 16x1.5-es csavar segített,