Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1000 km re 1-1,5 dl miatt ne aggódj egy 98-as motornál, föleg ha huzogatod is neki! Valószínűleg azért csipegeti, mert már legalább 1 szer megkerülték vele a földet! De attól hogy csipegeti, nincs annak semmi baja!
Szia! Szerintem lehet padozni, de valószínü kell hozzá egy power commander, mert a gyári elektronika nem írható, én ugy tudom! Erről AGO-t kérdezd, ő majd megmondja a tutit!
Ezek a Yamahák már csak ilyenek 15W40-es ásványi olajat bele Én már 7 éve ezt rakom az eriggybe(bár ha belegondolok nem is volt nálam benne más lötty)Max 6000-nél csere.Kicsit túlöntöm, nem is nagyon kell utánaöntögetni.http://store24.hu/olajwebshop/...
Sziasztok! 2003-s R1-be ki milyen olajat használ? Mert van egy ismerősöm aki 20w50 mond de szerintem az sűrű. Szerintetek azért van benne ilyen olaj, mert eszi? Köszi előre is!
Sziasztok,
Kis segítséget szeretnék kérni. Adott egy 98-as R1 hibája csak annyi hogy kicsit csipegeti az olajat. 1000km/1-1.5 dl kell utána tölteni.
Esetleg valakinek van vele tapasztalata hogy miért eheti az olajat?
Szelepszár szimering vagy esetleg olaj lehúzó gyűrű?
Nekem is csörög a kuplung , állítólag kuplungkosár.
Sziasztok! 2002es rn09-es r1em van. Kapott sport dobot és egy k&n szűrőt,viszont ingadozik az alapjárat. Kérdésem az lenne hogy ennek a motornak össze lehet lőni a beállításait vagy ezt még nem lehet gépre tenni? Mi lenne a megoldás? Köszi!
Sziasztok

Úgy néz ki még sem cserés az aksi rátöltöttem azt most jó majd meglátom tavaszig.
Első teleszkóp szimering ez teljesen jó?
nagyvas athena
Vagy valaki valami más fajtát ajánlana? Valamint megtudja nekem mondani valaki hogy milyen olajat és mennyit kell vennem az első teleszkópokba? mennyit kell belerakni száranként?
Valamint hogy hidegen elég hangosan csörög a kuplungom főleg ha csak kicsit húzom be a kart akkor még jobban felerősödik? ezt a problémát esetleg tudja valaki hogy mi okozhatja? csak a rugók?
Köszönöm előre.
Üdv.:Árpy
En tavaly cseréltem bannerre aksit enyém 7 évig húzta gyári aksi
Olyan 60 körül van de nem láttam mocimat jan1 óta így nem tom lemérni
Ha kell valakinek:
Kuplung és Fékkar
hello !

fritz76 van rn12 vázam nem makulátlan de Mo-i forgalmival rendelkezik ha írsz e-mail címet képet is tudok róla küldeni
Tel. 30 / 558-2322
talán
talán 405-524
Leo sbk dob bekötővel, BMC szűrővel
Csá. Milyen kipufogó meg levegőszürőd van?
Köszi, megjött! csak nem tom melyik térképet tegyem rá!
Sziasztok! Ha esetleg valakinek van a motorján yoshimura trc dob, (07-08 R1) legyen szives mérje meg nekem a dobba bemenő cső átmérőjét! Van egy komplett bodis rendszerem, dobok nélkül, és ilyen yoshi-kat szeretnék rá! Köszi!
Köszi.
Az enyémben 26 000 van. Akkor talán jövőre cserélnem kell...bár ha annyit megyek mint a múlt évben, akkor még 3 évig jó lesz.
Újonnan vettem az RN12-est, és 32.000km-nél cseréltem a láncszettet. Pályán nem voltam vele, egykerekezni nem tudok, meg nem is szerettem volna összetörni a motort, így mondhatni normális módon lett használva :)
Lánc és a lánckerék kb. mennyit megy el rendszeres karbantartás és normál használat mellett?
Csak hogy "készüljek rá".
A hátsó gumim 195/55 és ha cserélni kell a lánckereket valószínűleg módosítok egy picit. Annyit, hogy a gyári áttételezést kapjam.
Én is ugyanezen dilemmáztam, aztán végül egy bannert vettem. Akikkel én beszéltem többeknek 3. évet kezdi és még nincs baja.
Sziasztok

Úgy néz ki hogy akku is cserés. Megéri a 36 000Ft ot a yuasa? vagy ilyen 16 000Ft os tökéletesen megteszi? Adatai ugyan azok mint a yuasának. Esetleg ülés púpja van valakinek?
Kicsit vidámabb lesz tőle a gép!