Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia tudok neked egy 2005öst 2007es forgalombahelyezéssel magyar egygazdás én pukkantottam rá előszőr van pár extra benne power comm. sportdob sportszürő pp lábtartók felhajlós karok stb kb17000km ebböl kb3000 pálya pályaidommal stb 5. helyezet. nem óccsó tavaj kb 1000kmet mentem olyan mint a csokitó ronda de finom 1.4 az ára .
Millió éve hirdetik...gondolom oka van, hoghy nem vitték el.
Holnap írok egy mail-t, gondolkodom, hogy eladom, tavaly jún/júli óta be sem volt indítva!
Misokar1. Menyit adaz erte?3500km gurultak,
Csak szemetet arulnak en is ugy tudom
Egyik haver nézte élőben...
Állítólag látszik az illesztéseken az idomoknál hogy valami nem jó. Szóval valószínű hogy javított...
07évj-hoz javított segédváz.Ár:15e ft.érd:zoli_motor@freemail.hu
Ezt a mocit ismeri valaki?

http://www.markamotor.hu/magya...

Egyébként van a típusnak valami baja amire oda kell figyelni?
Sziasztok, gyári dobokat keresek a RN19-emre. ha valakinek van egy jó ajánlata ne tartsa magában. Gyári van az enyémen is csak az előző tulaj átalakította valami tuning szettel sportdobra, esetleg cserélném is. Köszi
Keresek 2004-2006 közötti GSX-R 1000, YZF R1 vagy CBR 1000RR mocit.
Ha valakinek vagy ismerősnek van ilyen eladó kérem írjon rám, ha esetleg tudtok a használtautón és a képesmotoron kívül más oldalt ahol érdemes nézelődni akkor is! Köszönöm!

A fent említett 3 típuson kívül semmi más nem érdekel!
és természetesen megkímélt motort keresek leütött vasakkal tele vannak a hirdetések is.
Nem csodára várok hiszen 10 éves mocikról van szó de azért vannak elvárásaim.
Tiszteletem! Úgy néz ki akkor kellene nekem az a hátsó lámpa! Az 98-as igaz? Csörgök a héten ha realizálódik a dolog!
oké akkor elmentem a számod és ha aktuális hivlak és akkor ez gyári ?
Csörgess meg ha érdekel.
Mert van telefon. Amugy 3ezer magyar szartsemérő forintocska.
Aztaaaa neked mindened van? na és mennyi az annyi mert árat soha nem irsz
Rossz úton nálam is zörgött az első féknél vmi (talán a betét).
Az utolsó szervizelésnél a szerelő magyarázta hogy mit csinált vele, de akkor se értettem.

Szóval ha zavar, nem kell vele együtt élni. Van rá gyógymód.
O.K!Ha nincs rá szükséged akkor irj ide a fórumra,minden nap fölnézek....
98-asba bele megy egy 2000-es hőfok mérője?
Ha igen, akkor lehet igényt tartanék egyre.
Van hozza dudam. Bármilyen is akàr.
70/6321-829
Hello mindenki keresek dudát A MOCIMHOZ. BÁRMILYEN JÓ HOZZÁ VAGY CSAK A GYÁRIT ÉRDEMES MEGVENNI? YAMAHA R1 2002-es! Ha tud valaki eladót vagy válasszolni a kérdésemre elörre is köszi
Kösz Uram! Ha tudok szerezni faridomot máris jelentkezem! postán is ok? Kösz Hali!
Elboltolhatjuk, ha össze tudom hozni az újjal :)
A fekete müanyagot,a külsö részt,
H lámpám van, szerintem ülés is. 70/6321-829
Sziasztok! Keresek 1998-2000 évjáratú R1-es farok idomot ülesékkel és hátsó lámpával! ha tud valaki valamit írjon egy e-mailt legyen szíves! Előre is Kösz!
Lent minden fasza, új órával jó a fordulatszám. Csak a tüskék gondolom más helyre esnek.