Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kompatibilis még:

YAMAHA YZF R1 2002-2003
YAMAHA YZF R1 2007-2008
YAMAHA YZF R1 2009-2011
YAMAHA FJR1300 2001-2010
YAMAHA FZ1N FZ1S 2006-2010
BMW S1000RR 2010
A yamahánál kérdeztem, valami 150.000 körül kérnek érte.
30.000-ért raktam fel az apróba. Ha érdekel csörgess meg.
Hát nem ígérek semmit. Most még tutira itt van, tavasszal meg lesz-e azt nemtom.
Köszi szépen.
Hát szerintem 2-3 év minimum amíg talán el kezdhetek gondolkodni rajta
Tedd el nekem tavaszig:)
Helló!

Nagy választékra ne számíts, 1-2 év múlva sem. A hitelkorszak lezárulta után alig vannak sportgépek. Ez pont 2008tól felfelé értendő.
Az RN22 egy jól eltalált motor, nem a legerősebb a literesek közül, de nagy karakteres és nyomatékos, gyönyörű hanggal. Nincsen ismert típushibája, az enyém is a korai darabokból való, 2009 májusi gyártás. Kutya baja, igaz, vigyázva is volt rá, de használtam rendesen. Ugyan hirdetem, de könnyen meg lehet hogy ilyen lesz helyette, újban. Meglátjuk mit hoz a jövő. 6-7 ezrenként le van engedve az olaj, gyertyát legkésőbb 24 000-nél cserélni. Bár a manual szerint 12. Na mindegy. Jól jársz vele HAA nem egy visszaalakított pályamotort sóznak rád. Az enyém eladó, de gondolom neked még tárgytalan.

Sok szerencsét hozzá majd a jövőben. Én csak ajánlani tudom a típust. Legigényesebb japán sportmotor.
Sziasztok!A 95-96 körüli R1 hátsó ülést keresek...Nincs valakinek véletlen kicsi pénzért?
Még megvan, gyári betétgarnitúra, ÚJ, 20ezerFt a szett:
Szia, csak érdeklődni szeretnék, hogy mibe kerülne?
Köszi a választ!
Én nem most szeretnék venni, csak már időben el kezdek tájékozódni .
Hogy vagy meg elégedve a géppel?
Sziasztok!

Teljesen új 2002-2003 Yamaha R1 feszültség szabályzó eladó.
Sajna nem ez a baja a motoromnak. Így generátort rendeltem most hozzá. Ez pedig eladó lett.

Ha valakinek kell csörgessen meg 062050kilenckilenc566
2009-ben már tombolt a válság. Idehaza nem sok R1-et adtak el szerintem.
A típust nem ismerem, de szerintem olyat kell venni, ami hibátlan. Normális karbantartás és használat mellett szerintem mindegyik kimegy a világból.
Én 1 tulajos, szervizkönyves, "megkímélt" motort kerestem 2010-ben (RN12-t) - lehetőleg magánszemélytől. Az eladó személye sok mindent elárulhat. Hibátlan motort vettem, igaz ~1 évig nézelődtem, keresgéltem.
Igen, kidobálja, ugrik. Jól meg kell tépni neki, akkor kiderül.
ugyerted a baltoja para lehet?
A kettes
Sziasztok, 00-01es evjaratu r1 vasarlasa elot allok, rohadtul tetszenek ezek a motorok, de meg egy darabon se ultem, nem tudomvan valami amire kulonosen figyelnem kene vasarlaskor? tipushiba, valami ami konnyen tonkre mehet rajta?
koszi: mate

ui.: boldog ujvet!
Üdv Mindenkinek!
Szeretnék egy kis segítséget kérni. Számomra a legszimpatikusabb gép jelenleg a piacon a 2009 R1 vagyis legalábbis ez a széria. Sajnos nem tehetem meg még hogy vásároljak egyet de remélem pár év múlva igen. Esetleg valaki tud valami széria hibájáról mire is készítsem fel majd a pénztárcámat ha egyszer még is sikerülne hozzá jutnom egy ilyen gyönyörű géphez. Elsősorban azoktól kérdezem akiknek ez a típus van vagy volt, de ha bárki bármit tud róla nagyon szívesen meg hallgatom.
Előre is köszönöm szépen mindenkinek a segítséget és Boldog Újévet!
igen jobra és balra is elcsusztam már vele a mocinak semmi baja nem lett mondjuk mind a kettő lowside volt kb70-80al csúszott a motor . a bukogombás emelőszemet hátra mindenképp javaslom megvédi a lengővillát
eladó 2000es R1 ről, ár 5000 FT
BUÉK
Oké, sikerült lejjebb görgetnem az oldalon! :D Felszerelés világos :D
Na, ez érdekesnek tűnik. Felszerelés nehéz volt? "Élesben" volt már próbálva?
Én ezt ajánlom nekem ilyen r&g s gombaszettem van fenn cserélhető a fejrészel, dalamitbol esztergáltatsz tartalékfejet és ha ugy jársz mint én hogy elcsuszol és fele lekopik csak kicseréled a fejet és kész.R&G szett
Helló srácok 2000-s R1-hez keresek sportdobot,hányas bemeneti átmérőnek kéne lennie?
Hellló! Keresek yamaha r1 2002-2003 farokidom-ot ülésekkel együtt!