Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Ki milyen bukógombát használ/ajánl RN12-es R1-hez? Milyen márkát/típust érdemes venni? Tengelyvégre szerelhető gombákról van tapasztalata valakinek?

Előre is köszönöm a választ! :)

Gergő
Mennyit szánnál rá?
Sziasztok ! Tudnátok nekem olyanban segíteni hogy ki az aki 98-99es R1-hez tudna behozni hibátlan blokkot kompletten mindennel!?
Egy telefonszám jó lenne!
Köszönöm szépen !
Boldog karácsonyt mindenkinek!
Hááát... még mindig meg van a drága, nem sikerült eladni. Úgyhogy, ha délutánra felszáradna az út, egy picit kerülök vele szerintem karácsony alkalmából!

Kellemes Ünnepeket.
r1peti69,

várunk szeretettel...
Köszi a gyors választ, hétfőn bemegyek nyitásra.
r1peti69,

A boltban szinte mindig ott vagyok nyitvatartási időben (13:00-18:00).
Szevasztok,

05 R1-nél mennyi lehet egy kuplung csere? Kicsit daráló hangja van ha huzogatom a kuplungot, azt mondják kuplung kosár, ennek a cseréje mennyire problémás árban hogy szokott kinézni? Még egy, hogy motorolajat és szűrőt mennyit vegyek és milyet? Motul 5100?

kösz
Szia!
Engem érdekelne, de lenne pár kérdésem. Amennyiben lehet személyesen találkoznék és úgy kérdeznék inkább. Esetleg a boltban?
Szia!
Már megrendeltem köszönöm. 9486ft volt.
Üdv es köszönöm.
Helló. Mennyit szánsz rá. Ha érdekel tudok rendelni.
Köszi
Szia! Van. 70/6321-829
R1 takaró és díszitő idomok,hátsó sárvédő eladó egyben 15e ft-ért vagy darabokban megeggyezés szerint.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Én az Fz1-hez ebayről vettem, ott volt a legolcsóbb még postával is.

KATT
Sziasztok!
2003-as R1hez keresek K&N sportlégszűrőt. Ha van valakinek eladó, jelezne kérem? Karácsonyi ajándéknak lenne :) Köszönöm :)
markoka911@gmail.com
06306622197
Üdv ! Valaki tudna nekem segíteni abban hogy honnan tudnék rn 04 re gyári matrica szettet szerezni? Köszi előre is
2009-es R1-be első fékbetét szett eladó!
Brembo szinterezett, 17.500 péz
Nem.
6 dugattyúsba való?
Eladó 2003 R1 power commander ha vkit érdekel.
Még mindig van egy garnitúra gyári első fékbetétem radiális nyergekbe való. 20.000Ft
s.o.s.2003-as évjáratú yzf r1-hez keresek tank takaró idomot.köszi
Rn22-re való.