Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, engem érdekelne a konzol. Az én motorom 2009 és de meg az RN 19 típus . A konzol melyik típushoz jo?
Eladó új, Goodridge piros első fémfékcső szett arany véggel Yamaha R1 (2007-2008) motorhoz. Készletkisöprés....
Ára: 18.900HUF
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy RN22-es R1-hez létezik gyári tanktáska? Ha igen hol tudok olyat beszerezni? Magyarországon belüli kirándulások miatt kellene, minimális méretben.
Az 5PW a 2002-2003-as R1-ek motorkódja. Talán segít valamit.
Sziasztok,

Tanacsot szeretnek kerni a hozzaertoktol. Tudnatok-e javasolni bontot, ahol talalhatnek egy, a kepen lathato, MUKODO relet. Esetleg valakinek van-e elfekvoben? R1, R6, illetve FJR 1300-ban hasznalatos, ha minden infom helyes.

Elore is koszonom!

Szeles utat mindenkinek!
2001 es R1 hez kellene nekem visszapillantó tükör vmi jó áron 2db! Tudtok ajánlani? Köszi!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1_rn22_akrapovic-72
18531

RN22 Eladó! Még mindig. Karácsonyra valaki?
2009- R1-hez gyári fejidomtartó konzol eladó. Hibátlan soha nem volt javítva. Akit érdekel írjon.
bocsi nem ide akartam...
az fz1 fazernek(2006) mik a szelephezag adatai
Eladó!
Akrapovic Titán, szép állapotban Carbon felfogató bilincsel és összekötő csővel (Fazer 1000, R1)

Karácsonyi akció!
5000 Ft-os kedvezmény Yoshimura, Akrapovic, és Bódis dobokra december 24-ig.

Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Rendben, várom a képeket! :)
Hello Ago! Érdekel a teló, de csak kb. 3-4 hét mulva leszek Mo-n! Foglak keresni, hátha addig nem viszi el senki! Köszi!
Ja igy már értem rossz tapasztalat .
Bocs elolvastam a várost. 2x is megszivattak abban a putris faluban
Nem értem hogy jön ehez a hirdetéshez Mezőkovácsháza mikor a motort Mezőkövesden hirdetik ami k...va messze van Mezőkovácsházától.Az meg hogy arra leharcolt motorok vannak egy oltári nagy hülyeség mert ennyi erővel a balaton mellett is lehetnek leharcolt motorok vagy bárhol nem is értem a hozzászólásodat
Mezőkovácsháza környékén sok a leharcolt motor és a bontó. Ádám holnap küldök képeket.
Eladó használ Öhlins kormány-teleszkóp Yamaha R1 (2007-2008) motorhoz.
Ára: 65.000HUF
Eladó Yamaha R1 (2007-2008) motorhoz használt Bazzaz Z-Fi TC (3 az 1 ben - injektorvezérlő, gyorsváltó és kipörgésgátló) kézi kipörgésgátló érzékenység állítóval.
Ára: 140.000HUF
pausz01,

Van egy használ Öhlins eladó: 65KHUF!
Hali! Valakinek valami infó erről az r1-ről?
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
4000 alatt egy kis nyomaték vesztés,amúgy semmi.
GP dob, és a GP-n erős motorok mennek. Viccet félretéve, ha kell valakinek egy pár Goldfren fékbetét, érdeklődjetek. Hátsót akartam venni, elsőt sikerült.
Nem lett tőle gyengébb a motorod?
Valahogy nem nézem ki belőle, hogy sok ezer mérnökórát fektettek bele a tervezésébe, hogy a motorhoz hangolják.
paust01,

Újba van nálunk Ohlins.
A teleszkop: 350EUR
A konzol, ha kell: 150EUR