Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! 2007 es R1 hez keresek valami normális kormánytelót (ohlins, wp)
Hello , sziasztok !

Ez egy korrekt egyenes írás volt :) Most adtam el a hayabusámat mivel sportosabb gépre vágyik a szervezetem (utcai ill pályahasználatra) elvileg gsx-r 750 -re gondoltam ,de most 1 ismerős ismerőse ,hagyatékból maradt motorja felkeltette a figyelmem : 2004 R1 elvileg valós 18.000 km-el (de majd az állapota fog dönteni úgyis) - igazából véleményeket és tanácsokat várnék R1-el kapcsolatban (a kuplungot olvasatam :) vételnél mire érdemes figyelni stb . Köszi !
Hát egy cső de van benne szűkíttő okosan megvan oldva. Sünök eddig nem ugattak,ha nincs fordulaton akkor abszolut nem hangos,sünök közelébe finomag gurulgatok :)
Lényegébe ez csak egy cső nem? a sünök nem ugatnak érte?
jaja elég hangos! irde be youtubra hogy " shorty gp exhaust" amcsiktól rendeltem nyáron,elég beteg kipufogó
Ilyen yoshimurám van a motoron, mennyit kellene rádobni árban a rövid akrára?

A hangja szép, durrog, lángot dob, szerkezetileg okés, de kívülről viseletes. Ráférne egy savval maratás, mert beleivódott piszkos nagyon. Összekötővel együtt érdekelne az akra és ezt meg úgy adnám azzal ami van hozzá....
Tetszik nagyon! Biztos brutálisan szól. :D
Ezt hogy érted?
Sziasztok! Motul olajok érdekel itt valakit?
Elég paraszt az a kipufogó :D
Eladó!
Akrapovic Titán, szép állapotban Carbon felfogató bilincsel és Fazer 1000 összekötő csővel, ami elvileg R1-ével meg egyezik.

Heti AKCIÓ! 2013 november 15-ig ingyen posta!

Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Az kimaradt, hogy bukósisakokat, protektorokat, bőrruhákat kell teszteni !élesben!.
Hali.
Az a motorhibás r6-osomnak a Leovincsije.
Már eladtam, majd rittyentek rá valami extRÉM dobot, ha időm engedi.
Udv Ervin.
helló ervin a háttérben az a kipufogó milyen tipus?
Csilivili lett.
Én még nem mostam le. Talán a hétvégén összejön.
Készletkisöprés:

Power Commander IIIUSB, új
Yamaha R1 (2007-2008): 66.000HUF (eredeti ár: 80.000HUF)
Sziasztok.
Ugy nez ki meglesz olcson minden a mocihoz, ezért az ujra épites mellett dontottem.
Mégsem bontom szét.
Udv Ervin.
Csörögj rám ha gondolod. Rádugjuk gépre...
Akkor nekem rendelj kérleg 20 darabot, és plusz még adok a zsebedbe egy 20ast is....
Hali.
Ha csak egyik kell ugy fele annyiba kerul.
Megnézik melyiknek van gondja a motoromban. 30 elég sok. 15.000-ért új generátort veszek
Hali.
Megvan mindkettő.
30 ezer.
Üdv Ervin.
Fesz szabályzó, generátor? Megvan? Ára?