Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja a mocim YAMAHA R1 2002-es
Hello urak még mindig keresek helyzetjelzőt a mocimhoz de nem indexet hanem a két kicsi izzót a lámpámba a helye meg van csak az hiányzik komplettenkéne kábel gumifoglalat! Vagy ha van valami más az is érdekel elörre is köszi
Tetem egy 600 km-es kört. Egerbakta környékén együtt mentem egy hvcs-vel, aztán csodálkoztam, hogy a frissen felrakott gumi oldala félig elkopott a kigyorsítási részen. Csinálok majd képet róla.
Aztán óvatosabb voltam nem mentem 180 felett
Szia! Írtam mailt :) Gondolom motorozni vagy azért nem írtál még vissza :D Jó is az :D Én is mennék csak elbalfaszkodtam a fékemet így most a legjobb időben inkább dolgozom mint hogy motorozni mentem volna xD
Szóval a kérdés arra irányult, hogy az R1-gyé mennyire jó, és mivel marad alul egy drágábbhoz képest.
Sziasztok!

Aki közületek lecserélte a gyári kormánylengés-csillapítót (gátlót), miért tette? FZ1-hez néztem HyperPro meg hasonló színvonalas termékeket, de 80e,-Ft körüli összeget nem tudok rászánni, de külföldi fórumban van olyan, aki az R1 gyáriját használja. S akkor már inkább az R1-gyét, mint valami bóvlit vennék/keresnék. Amúgy a témában tájékozatlan vagyok, bárkinek van véleménye, tapasztalata, szívesen meghallgatom!

Pont ugyan ilyet?
Csavarboltba kapsz kb 200forint
Sziasztok!

Keresek használt vagy új katalizátor kiiktató összekötő Y-csövet egy 2008-as (RN19) R1-hez. Aki tud segíteni, legyen szíves írjon! Köszönöm!
Bal oldali helyzetjelző lámpa mögötti takaró műanyagot is keresek, ez lemaradt.
Sziasztok,

keresek a képeken látható sárvédő tartó csavart anyával együtt, sikerült elhagynom.
Sziasztok!

Yamaha R1 hez 07-08 hoz kereseket sérült de használható tankot! Ha valakinek van elado jelezze!
Csörgess meg, holnap Bp-Eger-Debrecen útvonalon oda tudom adni.

seducertt@hotmail.com
Érdekel a biznisz szóval kell a munkahenger mindenestől :) A felszerelést a km miatt írtam ugyanis legalább 150km-re vagyok tőled :D Egy e-mail cìmet adhatnál,és ott letárgyalnánk mindent! Előre is köszönöm!
99-eshez való 2004-es gyártású ha jól emlékszem.
Ha bele tudtam szerelni a Ducati első és hátsó futóművet, és idomokat nem hiszem hogy pont ez adná fel
Köszi!

Ha fölmegyek Pestre, ott vannak amit meg akarok nézni, ezt előtte szeretném... Oda már biztosra mennék, és csak akkor, ha az jó nekem...
Üdv Urak!
Két pár vadi új /bontatlan csomagban/ Brembo sinter első fékbetét/07YA23SA/ 12pénz, ha valakit érdekel.
Hello neked lenne helyzetjelződ?
Most volt a tuning show.. ott volt mindenféle R1... RN12-19-22
Ráülhettél mindegyikre :)
Mikori R1-hez való ez a munkahenger? Felszerelni a távolság miatt nem igen tudod :D De köszönöm :) Várom a képet róla valamint a biznisz végkimenetelét ;)
Sziasztok !

Továbbra is keresek valakit Ózd közelében, aki megmutatná nekem. 2006-2008-ig R1-es motorját. Sajnos amit megpróbálhattam, az 2002-es volt, de az nem volt jó nekem, mivel kiderült rövid a karom hozzá... Szeretném megtudni, hogy a többi modell jobb lenne-e nekem. Hangsúlyozom, nem motorozni szeretnék, hanem kideríteni, hogy nekem való-e ez a motor.

Segítségeket előre is köszönöm!
Szia!
1999 gyártmányú R1-hez is jók a műszerfalak?
Sziasztok! R1emre uj láncszettet veszek de hatulra nem gyári fogaskereket szereznèk hanem 2vel nagyobbat. Kérdésem az lenne hogy gyárilag 114szemes lánc kell rá,de ha kettővel nagyobb lánckerdket teszek akkor is elég a 114szemes lánc,vagy vegyek hosszabbat?
Yamaha r1 2002-es
Évjárat? 70/6321-829