Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bigbang, -200ló, full elektronikai arzenál?

Nekem a jó öreg RN12 utcára bőven elég.
vard meg a 2016ot a
mi van ezzel a vacakkal
Úgyááám! Lehet ki kéne hagynom egy szezont, hátha össze tudok rakni egy 1-2 éves használt ilyenre
Gyönyörű
A gyari fekbetet erdekelne, legyszives kuld el a szamod a 0630-645-8746-ra. Udv! Jozsi
Mennyiért szeretnéd eladni?
Miért kevernéd össze a két hangot ez így jó ahogy van nem kell hozzá más dob. A gyár így számolta ki és dob is a teljesítményen nem is keveset.
szia.megvan még esetleg a kuplung szett?
Dobjaim vannak (Termignoni), csak nem tudom, hogy ezekkel a leömlőkkel össze lehet-e hozni.
Sziasztok!

2002-es R1 komplett motor bontódik papíros váz....sok egyéb cucc
bagfighter@freemail.hu
Eladó Külön is kérdés hogy mi kell belőle mert ez micron ultra light rendszer és nem olyan az elosztása mint a gyárié. Itt nincs külön kicsi y és a dobok is másképpen csatlakoznak. de mond mi kell belőle
Ezek szerint töltés baja volt
nincs vlknek feszszabályzó csuszó-csatlakozó háza
A leömlőt külön is adod?
Mennyi az ára?
Valakit esetleg?r1 04-06
Na most arra jutottam,hogy BACK UP biztit ki húzva 0.00mA. Minek a biztie ez?
HELLÓ YAMAHÁSOK!
Van egy szett első vadonat új GYÁRI fékbetét garnitúrám! Radiális 4 dugós nyereghez, de sztem a korábbi nem radiálisokhoz is jó lehet. 20ezer ft-ot kérnék érte, tehát a 2 párért. (37ezer szalonban amúgy)
Üdv
Üdv!

Akksi:
1. mérés a pólusai között járó motorral, ha ez jó 13,5-14,5 V világítással, mindennel, a töltés elvben jó
2. hazaérés után akksiról a negatív leszed, indulás előtt mér: illene 12,6 V körül/felett lennie pl. másnap.
(amúgy ez lenne az első mérés, de, ha vmi egyéb ok miatt merül míg áll a motor, akkor ugye nem a valós töltésfelvevő képessége fog látszani a mérés során)
Szvsz.

Fogyasztás:
Dinamikusan közlekedve (= cél A-ból B-be jutni) 1000-es motorral 5..6 liter közötti alsó fogyasztás a reális / valós 100 km, de ezen áttétel-rövidítéssel, csuklórángással, stb. sokat lehet rontani.
Nem közlekedési, hanem szórakozási céllal meg ne legyen kérdés.
amikkor ez is új volt nekem is pőc-rőf (márciusi)
mint írtam fél éves az aksi
Ha nem 1-2 éves az aksid, akkor vegyél egy újat.

Ősszel 2 hétig nem mentem a motorral, indítózáskor tekert 5 mp-ig aztán katt.
Ha pár napig nem mentem vele, akkor is nehezebben indult mint korábban, kb. 3 mp-ig tekerte mire beindult.

Új aksival pöc-röf - még 2-3 hetes állás után is.