Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerinted milyen lehet? 2009-2013as gep? biztos olyan szar mind 1 125os 1983as aprilia ........milyen eszetlen kerdes? ja nem volt spies ezzel vilagbajnok?
Eladó 1998-2003-ig bontott, de kiváló állapotú dugattyúk és gyűrűk. Teljesen kopás mentesen, tökéletes gyűrűhézagokkal.
Illetve ugyan ehhez az évjárathoz eladó vadonat új 4 db dugattyú, téves rendelésből, bolti ár töredékéért.
érd.:patvaros87@gmail.com

Üdv
ez a moci amúgy
Picit megmozgattam a csatlakoztatot s helyrejött , pár napja vettem a motort , tökéletes állapot , tökéletesen müködik..ez a pár apróság volt rajta , az üzemanyagjelző nem akar müködni....mikor ráforditom a kulcsot kigyullad tehát nincs ki égve az égő , de mikor kellene kigyulladni neki akkor nem csinálja , ma az uton maradtam:) ( bocs ha megismétlem magam de valakinek ha bal oldali r1 lámpája van 98 99es modellhez megvenném
Üdvölet! Szeretnék érdeklődni, hogy van e valakinek tapasztalata RN22-es "bigbang" R1-es Yamahával kapcsolatban. Sürgős volna.

Hogy bírja a blokk, mik a tapasztalatok, mire figyeljek vételnél stb stb....

Köszönet!
Most adtam el, egy hónapig senkinek se kellett
Keresek ilyen hátsólámpát(helyzetjelző+féklámpa is legyem) nem feltétlen muszáj ilyen az a lényeg hogy sima csíklámpát keresek!Új is jó akkor egy webcím is elég! Vagy egyben Undertail is jó lenne (98)!Előre is köszönöm!
Az én motorom is csinálta nézd meg a hűtő elejében lévő hőmérséklet jeladót(1 vezeték megy rá!)hogy nem-e lóg rajta a kábel!Nekem azóta nem csinálja!
következő kérdésem lenne: 98 99es r1, hömérséklet kijelző pontosabban.... gondol egyet lemegy low-ra....majd visszaugrik a normális értékre pl 81fok( ha tényleg normális értéket mutat ) , majd ujra le pl 43 fokra , onnan ujra 81 , ujra low...... ez mi ez ?...
De amit javitattam az 05volt a 06 az nem zörög csak 30 ezernél elkopik.
Hali , nincs valakinek 98 99 r1hez , sérült első lámpája aminek a bal fele épen van ?
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy a motoromban találtam pár csatlakozót aminek nincs meg a másik vége!:D na szóval mik ezek a csatlakozók! és miért vannak ilyen módon bekötve? Előre is köszönöm!
Persze, hogy nem zörög mivel 06"-os a géped. És az már módosított :)
Nekem 40000 van a gépbe és nem zörög. Szerintem ha jó alkatrésszel van javítva nem fog zörögni. Nekem volt 04 amit javítani kellett 100000 ft és utána nem zörgött pedig 17000et mentem vele utána és kerekeztem is vele sokat. Azok mondják h zörögni fog akik nem akarnak javítani
Sziasztok!

Ha valakit érdekel eladó az R1-em. 2001. 12. havi, 45.000Km Friss műszaki, új láncszett, olaj, gyertya, olaj, légszűrő, sportdob, jó gumik.
Irányár 680.000. Bővebben telefonon ha valakit érdekel.
70/ 418 7350
2005-ös vasamba is Motul 5100 van. 25 000km körül járok.
Olajfogyasztás nem mérhető, de én elég papásan járok.

Ha csipegeti, akkor néha utána kell tölteni a gyár által ajánlott olajjal.
Én adalékot v. nem a gyári előírásnak megfelelő olajat nem töltenék bele. Lehet, hogy ezek használata még nagyobb bajt szül.
Csörögjéé, tudok segiteni.
Láttam már a szegecselésnél kettétört kosarat.
Szia, nem egésszen stimmelt valami a generátornál, az hogy mi azt nem tudom, miután meghúztam mindent, csatikat megtisztítottam helyre állt nálam is a rend, hasonló értékeken megy már nekem is, teljes terhelésen 13.6 a töltés alapjáraton, fordulaton pedig 14.2 stabilan.
Sok helyről hallom vissza hogy a töltéssel sok R1 bajlódik. Enyémet is csinálták pár hete, akkor áthúzott két fázis. Most meg annyi volt hogy a szerelő nem húzgált meg mindent ahogy az elő van írva.
Szia!Én most cseréltem ki a 7 éves! akksit Olyat produkált,hogy ugrált a töltésem/raktam a motorra voltmérőt/14,2-12,2 között járt.Na mondom megszolgált az akku mehet a kukába..... Igen ám de a jelenség maradt Gyors generátor mérés/Nem értem te hogy mértél 13voltot rajta!?/Alapjáraton mindhárom fázis 20V 4000 ford. 50volt.Ígyhát fesszebályzó is ment a"sebesség istenének"Láss csodát 14,2 stabil villannyal 14
Köszi Gábor!
Még egy kérdés..Tudja valaki,hogy hol a hőgombája a motornak,ami kapcsolja a hűtőventillátort?Találtam a típusról robbantott ábrát,de nem látom rajt.Az elhalt.Baszik kapcsolni.
http://www.oemmotorparts.com/o...
7-8 ugyan az.nem tudok kulombsegrol
Kuplung kosár zörög nála. Anno bevittem én is az R1-est 05".. azt mondták kicserélik szívesen, de ugyan így fog zörögni.. szétesni nem fog... együtt kell élni vele :))
Köszi,ez pontosan mit takar?gumis megoldás?