Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyire nem szólnak, sőt elég sok egyáltalán nem. Menj, nézzél meg párat ami tetszik és meghallod
Ez valamennyire normális az R1nél?
Az előzményben levő komment miatt kérdeztem a fura hangot, de az gondolom nem kuplung lehet...
Volt, csak azért kérdeztem meg mert nem tudom ennél a tipusnál mi a normális, mivel nem hallgatom minden nap különböző R1-ek hangját.

A linkelt videómon amúgy mikor adott egy kis fordulatot már gondoltam más gond lehet.
Mint általában minden motornak zörejmentesnek kell lennie
Amúgy volt már motorod egyébként?
Itt a videó ezen jól hallatszik, bár ennyire azért nem szokott zörögni vagy is nekem nem szólt ennyire... kuplung behúzásnál megszűnik.. kiengeded hallani fogod...
http://youtu.be/9HVAGO2i_Fg
Ez nem kuplung.
Tehát magának a blokknak csendesnek mindenféle zörej mentesnek kellene lennie?
Nekem olyan problémám lenne, hogy ha a vészvillogót bekapcsolom akkor csak balra villog... de ha kilököm jobbra az indexet vészvillogó közbe akkor rendesen villog mind a négy.. ez ilyen gyárilag? Mert ami volt annál simán vészvillogónál mind a négy villogott ennél meg csak balra Fantörpikus ez a motor........
A megszokott hang az nem ilyen RN12-nél, sima kuplung csörgés zörgés van náluk. A videón nem az van :) Fekete telószáras pedig szerintem nem Európai piacra készült, mivel azon ott a prizma is, ami nem megszokott felénk.
Ilyesmi? Vagy ez már valami durva dolog lehet?
http://youtu.be/4CeZgXFkBVo
A fekete telószárra van valami ötlet?
Ezek szerint csak az európai festéseket mutatja be. A tengeren túlon például az utolsó 3 generációból volt sárga. AZ RN22ből tök piros is. Bár az amerikaiaknak mindig különcködni kellett. :)
Kösz ilyet kerestem!
Ja és itt az összes kiadott R1-s fényezése gyárilag.

http://www.yamaha-motor.eu/des...
Az a furcsa hang a kuplungtól jön :)
Sziasztok, most tervezem egy R1 vásárlását, 04-06-ig érdekelnek, eddig nézegettem a k5-k6 1000-est de annak az eleje nagyon csúnya élőben. Ha esetleg tud valaki egy jó állapotú eladót jelezhetné.

A gyári festésekről tud valaki megbízható infót (képek) adni évjáratonként, pl. ahol össze van szedve melyik évben milyen színvariációban gyártották. A képek közt találtam olyat is aminek fekete a telószár, ez évjárattól függ? 2006-osnak elvileg arany színű a szár, előtte halványabb.

Még egy, sok helyen olvasom, hogy a blokk alapból furcsa hangokat ad ki, mi is adja ezt a hangot ki?
Gyurex23,

Igen.. lehet, de baromi "drága", mert 500HUF.

A beállítás kb 1-2 óra és most akciós: 30KHUF.
Az én paripám is eladó!

Tettem fel képgalériát, valamint a 30/556-39-51-es számon elértek, esetleg email.

Jóéjt
Hello!

Ma sikerült beszereznem egy PC3-ast, viszont a beszereléshez az a
piros összenyomós jelvevő csatlakozó ( nem tudom a nevét- Wire tap) nálatok be lehet szerezni?

egy beszereléses - padon beállítás mennyidő kb R1 2007esnél?
esetleg ár?

köszönettel
Sziasztok valakinek nincs eladó üléspúpja 2005-ös R1-hez sehol se találok miért olyan nehéz kapni hozzá ? :/
Üdv!

Eladó a literes zongorám
2009-től R1 csere érdekel
Bővebb infó:
30/474-0470
Gyurex23,

Persze, hogy butább lett......

Házilagos beállítással sehogy. Nem kevés adatot kell beállítani, mérni kell a dolgokat hozzá... szóval az, hogy ide írok 8-at, oda meg 3-at... Na annak semmi értelme.

Jó padon belehet állítani.....
Helló! Már csak 1 db jobb oldali kábeltakaró idomot keresek! Bárkinek bármilyen állapotban van kérem keressen,vagy ha tudd róla hogy esetleg valakinek van elfekvőben azt is megköszönném(törött, hiányos is érdekel)!
Előre is köszönöm!
Szia Ágo!


2007es R1esem jelenleg egy Bódis rendszer van
alacsony fordulaton kicsit butább lett, ugye nincs benne, exup szelep
ezen a PC mennyit tud segíteni házilagos beállítással ileltve padon elvégzettel?

Köszi

Gyuri
Hátsó sárvédő,takaró és diszítő idomok egyben 15e ft,illetve 07évj-hoz sérült részben használható alkatrészek egyben 7e ft .Érd:zoli_motor@freemail.hu