Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Owners manualom van, nem tudom erre gondoltál-e. Ebben az ilyen alap dolgok vannak csak benne.
Üdv Mindenkinek!
Elnézést az ide pofátlankodásért, csak azt szeretném megkérdezni, hogy valakinek nincs-e véletlenül 2007-es R1-hez magyar nyelvű service manual-ja!
Ha valakinek lenne, akkor nagyon hálás lennék, ha elküldené nekem email-ben: karolypiros@freemail.hu
Előre is Köszönöm!
Üdv Mindenkinek és jó motorozást még a maradék jó időre!
Azt hallanád/éreznéd hogy a bigbang hogyan rezonál 3 ezernél gázra :D Szinte ledobja a láncot, úgy vagdalózik, aztán 6 fele már kisimul, de alul botrány, természetesen a gyújtása miatt van, ugyan akkor jóval erősebb ezeken a fordulatokon, meg nyomatékosabb mint a sima sornégy.
Üdv! Nekem egy vez lánc csere megoldotta a problémát, mert ugyanígy csinált, csak ez RN12.
2000 évj. kék-fehér teljes gyári idom szett eladó. Kicsit itt ott karcos a 12 év használattól, de törve, megrepedve nincs.
Urak,

Valakinek esetleg nincs egy elfekvo tps szenzor parosa 04es r1-be.
A motor nagyon halas lenne erte folleg ha a javitott verzio lenne
Nekem 195/55 van fent.
A nem gyári sárvédőmnél szerintem max. 3 mm hézag lehet.

Gyári lánckerekekkel érezhetően nyúlósabb lett a motor.
A /65-nél gyári lánckerekekkel a 6. tényleg olyan kímélő fokozat jelleget kapna.
kacsacsőrt benyelte: szóval 99-100-as benzint próbáld ki.
Ha minden gyári a motorodon, akkor szerintem sz.r benzint tankoltál. Becsörög.
Próbáld ki, hogy -98-as benyával is csinálja-e.

~2 hónapja nem ültem motoron. Ma reggel pöc-röf.
Jó volt a lovak közé csapni...
A 07-08 R1 fasza.

Nekem az általad leírt esetben, hörög-csörög-kerepel.

Viszont van benne kb 20-22ezer pálya km. Egy ml olajat nem eszik
Az "átkozott" Castrolból, soha semmi gondom nem volt vele.
Vagy egy régebbi R1-et
Vagy próbálj ki másik benzint
mivel kvára alacsony a fordulat és a fokozat miatt nagy az áttétel nincs nyomaték hiába csavarod oda a gázt csóró motor nem tudja csak próbálja követni a gázkezelésed csörög zörög mig el nem ér egy megfelelő fordulatot nekem is csinált ilyet mikor 6ba csurogtam 60al kb3-4000fordulaton és előzni akartam gáztadtam és csrrbrr volt ez nem hiba ez hülyeség válts vissza azt go szerintem
Vidd el egy rendes szervízbe szerintem. Javaslom várpalotát, ott nemkérnek el azért pénzt mert ránéztek.
Hát vissza sírom még az Rn12-est.. ezzel meg úgy vagyok, hogy felgyújtom már.... nem hiszem, hogy rezonancia.. inkább valami a motorból jön vagy én már nem is tudom... :/
Huh Gábor, megvagy áldva azzal az RN19-cel. Lehet megkéne próbálnod egy cserét, ugyan erre a típusra csak megkíméltre. Nem szarok az R1-gyek de az eddigi kérdéseid alapján nálad sokminden kijön. Lehet nem becsülte az előző tulaja...
Biztos valami rezonancia...
Valamelyikőtök találkozott már hasonlóval?
07 eriggynél, ha magasabb sebesség fokozatban vagyok pl. 5. vagy 6.-ban és alacsony sebességen majd gyorsítok akkor a tank alól csörgő hang jön.. majd fordulat és sebesség emelkedésnél megszűnik...
Szard le amig nem csúszik én már 4éve igy megyek
Akkor ne foglalkozzak vele?
nekem azt mondták, hogy egy nyomócsapágy csere, vagy mi segít rajta.
Isten hozott a Yamaha világában.
Vagyunk így páran.
Helló srácok!
2004-s R1-m és olyan hangja van a kuplungomnak, mint egy Ducatinak száraz kuplunggal. Miért van ez?
A kuplung tökéletesen működik, csak rohadtul idegesít ez a zaj :S
Helló!
Ha oda jutok, valószínűleg felhívlak... Csak az nem mostanában lesz!
Üdv!
Üdv URam!
Bár, időm egy deka nincs rá, de ez lesz majd, remélem 2 héten belül!
Köszöntem az ötletet!
12.000 ként írja a manual...
típusa:ngk lmar9e-j