Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Legnagyobb bánatomra elszámoltam a sisakméretet!

Ez egy vadi új Arai Viper GT Banda! L-es méret (59-60)

Nem akart valaki mostanság Arai-t venni?
Nekem vannak, de rossz.
azért így meg lehet oldani a dolgot

De nem ezért néztem be.
Első féknyereg érdekelne valami ilyesmi nem ingyen csak nagyon olcsón....
Megoldódott, yamaha 35, mondjuk csak pályaidomot fújok......
2002 yamaha R1 silver tech színkódot tudja valaki? Kerestem a motoron de nem találtam matricát. A neten ezt találtam: 0791 Silver #3 (S3)
Elméletileg jó nem?
Enyém is villog mint a barom! De nem vettem eddig még a fáradtságot hogy foglalkozzak vele....
Szerintem hagyd úgy, hagy villogjon!
Helló! Kérdésem lenne hozzátok! rendeltem Led irányjelzőket a motorra viszont nagyon gyorsan villog! Tudtam hogy kell hozzá ellenállás vagy indexrelé ! Ki milyet javasolna? hol és mennyiért lehet kapni? Előre is köszi!
Óó akkor nincs gond :) én csak 80 vagyok :) akkor még 1 3ik személy is elférne :) , köszi a választ
király akkor nem messze... írok mail-t.... a címem is a nick-nevem... ne tedd a levélszemétbe egyből....
Helló! Van egy db pályaidomom 98-00 hoz! Ára : 10 E ft
Lehet mégis ez lesz....
Győr mellett :)
ha meg szabad kérdeznem merre felé laksz pontosabban?
láttam a bakonyi fényképeket...
gondoltam ha nem messze összefuthatnánk 1et dumálni...
Ha meghaladjátok a maximális össztömeget, akkor ne lepődj meg semmin. Ez általában egy sportgépnél a motor súlya plusz 170-200kg.

Feri, igen, de rendbe lett téve, tökéletesen ment el.
Hali , lenne egy hulye kerdesem:) (bocs hogy nincs ekezetem elsosorban) Ma vittem egy motoros cimborat , picit sulyos :) 120 kilo a tag...kerekezgettem is az o keresere vele....mekkora az eselye hogy a segedvaz meghajoljon ha tulsulyos emberkeket szallitgatok....lehet barom kerdest kerdek....de feltem a motorom :P
Gregorio!
Látom motort váltottál, mi volt az oka a cserének, csak nem a cbr 1000 rr-ben a zörgés amit múltkor itt olvastam?
Azért a Yamahákba nem annyira egyszerű fokozatkijelzőt rakni, mint gondolnák egyesek.
A motor váltójában nincs fokozat kapcsoló, igy a sebesség és a fordulatsázm arányából lehet "kiszámoltatni" betanítás után a megfelelő fokozatot.

Szóval egy kijelző nem csak abból áll, hogy világít a szám, hanem azért van mögötte más is...

Ha valaki nem akar rá 20KHUF-ot számmi, akkor inkább ne vegyen...
Pohi, ha vettél és beszerelted please dobj már egy mailt, h hogyan szuperál, mert ennyiért elég jó ár és már én is elég régóta tervezek egy ilyet csak sokaltam érte a 20e körüli összeget.
Mail adatlapon.
Látom motorváltás-topicváltás.
Köszönöm... látom ez nem lesz olyan egyszerű, mint gondoltam.
Help!
Segítsetek légyszíves!
Yamaha R1 2000-2001 es fejidom, lámpa, tükrök, illetve jobb oldali idom kellene. Vmi elfogadható áron, illetve az ebayről v itthonról iridium / ezüst/ plexi...
pohi,

nem használható!
Sikerült! Csak tényleg jóó hosszan kell nyomni! Játszottam 10 percet a fordulatszámmérővel
Video Nyomod folyamatosan a selectet, közben ráadod a gyújtást. Addig ne engedd el a selectet, amíg be nem jön a menü.