Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a villanófény állítás nem jött össze! Hiába nyomom bármelyik gombot, miközbe ráadom a gyújtást, semmi sem történik.
Okés. Olcsó kell és működőképes.
Köszi, de olcsó jánoskodok

Talán ez jó lesz:

link
Prop-tech
Köszi... valami jó lenne rá... akkor még keresgélek.
Nem. Thunderacen láttam hasonlót, ott minden fokozathoz tartozik egy vezeték, van egy tárcsa a váltódobbal kapcsolatban, ami adja a jelet. R1-en nincs ilyen.
Vajon ez használható a 2002-es R1-hez?

Motorcycle LED digital gear (Total: 6 files)
A total of 7 lines, according to the following colors to connect:

Black --- power "+"
Red --- 1 Stall
Dark Blue --- 2 Stall
Light Blue --- 3 Stall
Yellow --- 4 Stall
Green --- 5 Stall
Orange --- 0 Stall
üdv. Valaki járt már így? Ráadom a gyújtást minden ok ha beindítom folyamatosan ég az összes index és a fényszoró visszajelző a lámpa meg nem ég. mi lehet a baj? előre is kösz.
Megjött
Küldtem üzit, köszi!
Úgy látom mégsem érdekel.
Eladó üvegszálas pályaidom(98-00) csak a képen látható idom!ára :18E Ft

Kikapcsolod a gyújtást és nyomod a selectet vagy a resetet... most nem jut eszembe melyiket. Közben ráadod a gyújtást és kidobja a menüt a fényerőre, a resettel állítod a selectel tovább lépsz a következő menüre. Lehet majd választani, hogy milyen villogást adjon a lámpa, milyen fényereje legyen és, hogy honnan induljon a villogás, majd hol érjen véget és ott hogy villogjon....
A villanófény állítási lehetőségét nekem is elárulhatná valaki RN22-re, 7ezernél már világít :D
Köszi tényleg. Tudtam én, hogy van rajta.
A kijelző fényerősségét, a villanófény kezdetét, végét és milyenségét simán beállítottam emlékezetből. De az órát nem találtam
Nekem is kellett vagy 2év, hogy felfedezzem.
Kész is! Köszönöm szépen! Pohinak is, ha ő nem teszi fel ezt a kérdést, akkor soha nem jövök rá, hogy van rajta óra. Furcsállottam is, hogy a CBR-eken is van, akkor ezen, hogy a fenébe nincs...
Amikor az órán vagy, SELECT, és RESET egyszerre.
Erre a két ujjadra lesz szükség:
És tényleg Azt még megtudod mondani, hogy kell beállítani a pontos időt?
Fele nem íratta át? Okmányirodában több sikerrel jársz..
Sziasztok,keresem ezen 2004 12.-havi R1 tulajdonosait,volt már 12 neki.Tudtok segíteni?
Kipróbálom....
Hosszan a SELECT-et
Lehet nem emlékszem jól, de mint ha a 2002-es R1-en lett volna óra a műszerfalon.
Nézem ezt a 2003-ast és nincs rajta időt mutató óra...

Lehet rosszul emlékeztem?