Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

200as is befér. Az óra minimálisat csal csak.
2008asban 20ezrenként.
Elfér.
Hogy mennyit csal azt nem tom, pár százalékot biztos.
Újabb fajta R1-esekbe milyen időközönként kell gyertyát cserélni?
Hali!

Mennyi fog csalni a km órám, ha 190/50 helyett 195/65-ös gumit rakok fel? egyáltalán el fog férni? :)
Sziasztok!
Van eladó r1 jobbos lámpa ,2007-2008 évjárathoz ha jól tudom,a fülek javítottak,meg ugyan ehhez az évjárathoz van egy hibátlan hátsó lámpám.
A jobbos lámpa 20.000Ft
A hátsó lámpa 8000Ft
Email: crome944@gmail.com
köszi már megoldódott
Ha érdekel nekem meglett és hibátlan lett. amatör hiba csak oxidálódás. Ha gondolod elmondom 0630 6120723
Hali. Nekem volt ilyen de az önindító lazult fel és ahogy halottam járt már így más is. Ha jól tudom volt gyári visszahívás is ebből mert kis kárt is okozott. Szerintem mihamarabb néz rá nehogy gázt csináljon. Ha nem az akkor bocsi.
Ha még keresel nekem van!
Próbáld meg autó akkuval, ha azzal se megy az indítómotort én megnézném, illetve a hozzá vezető kábeleket. Nekem a 99-es retek motorom 8-as Yuasa-val (kb. 5-6 éves gyári japán akku) simán indul, pedig 2x akkora kellene bele.
Akció - Power Commander IIIUSB:

Kawasaki ZX-10R (2006-2007), új - 66.000HUF
Yamaha R1 (2007-2008), új - 66.000HUF
Helló még mindig keresek 2 db kábel takaró müanyagot Rn01-hez!(váz és oldalidom közé!)1 db is érdekel,törött is ha csak olyan van!vagy esetleg mostmár üvegszálas is!:)
Előre is köszönöm!Illetve kösz a válaszokat is nem lesz egyedi a fejidom!:D
E betűs okés. Na de alkalmas e egy R1re? Ehhez gyártották a csere alkatrészt? De felőlem :-D
es miert nem alkalmas? e betüs lampa e betus idom?
90.000 huffert szerzek.amugy ezt a német fighter oldalon talalsz.
bimbofighter es a többi
esetleg még az akksit nézd meg. nekem volt olyan, hogy forgatta rendesen, de nem indult be. hátha, egy próbát megér.
Késő
A tank alatti csöveket érdemes megnézni. Én volt hogy a gyors összerakás során a hondán véletlenül úgy raktam össze, hogy összenyomta a tank a levegőztető csövet.....
Nem egészséges....
Amig a rendor nem latja ...
Közútra tuti nem alkalmas, most szólok mielőtt nagyon beleéled magad
Bal oldali oldalburkolat le és ott a csatikat nézd át. Húzd szét, wd40-ezd be, na meg nézd meg rendesen érintkeznek e.....
Nekem meg volt feszülve és ki voltak pattanva a helyükről...
Meg kellett igazítani őket, 1-et pedig ragasztanom kellett a helyére, mert a sok nem érintkezéstől megpörkölte a műanyag csatit maga körül...
Azóta szuper minden...
Sziasztok! keresek egyedi fejidomot!a képeken láthatókhoz hasonlót vagy pont olyat! Vagy esetleg egy link is jó, hogy honnan tudok ilyet rendelni,de ha valaki készít ilyet annak a száma is jöhet!illetve tura v. enduro kormány is érdekelne befogókkal együtt! Előre is köszönöm!
Üdv Urak!

Látom ez a hónap nem az erigy tulajok hónapja...
Mindenkinek van valami nyűgje, hogy rohadjon meg...

Beállok a sorba: Probléma ua., mint Pitt-nek, elindítom a motort, világít a reflektor visszajelzőm, az első indexek folyamatosan világítanak, és semmiféle első világításom nincs. Nem net-es javítást várok, csak találkozott e már valaki ilyennel, ez érdekelne... Köszöntem, nedves estét Mindenkinek!
Üdv..

Urak az mitől lehet, hogy a paripa nehezen indul? (RN19) De nem mindig.. néha alig hajt és beindul, de valamikor indítom és baszik majd újra kell és akkor beindul.. motort forgatja rendesen meg pl. lámpánál állok a nagy melegbe és erős benzinszag jön.. Rn12nél ilyen nem volt... átok ez a motor ..