Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha Várpalota Németh Motorcenter.
Egy ismerősömnek idén cseréltek ott tps-t 2004-es R1be. Rendes a Kornél, szerintem hívd fel elmondja a tutit!
Cegledi yamaha es a harmatit is felhivtam.
Most varok a valaszra.
Üdv 06-07évj r1-het takaró és diszítő idomok,hátsó sárvédő eladó egyben 15000e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Melyik szervízben voltál?
Szervizkönyvében benne van a beállítás.

Töltsd le:
link
Nekem volt első szériás FZ6-osom amire azt mondták szinte mind TPS hibás, nálam nem jött elő a hiba. Szerintem -a debreceni- Yamahánál gyorsan mennek a rendelések, elég sok alkatrész van polcon is (fékkar, fékbetét, szűrők, matrica).

Eladó lesz az R1 ha érdekel valakit. Ducati 1098 futómű, Brembo radiális fék, stb. Új láncszett, gyertyák, olaj, hibátlan gumik, fém fékcső, új kormány csapágy, 2 év műszaki stb. Irányár: 590,000Ft.
Garantáltan nem lesz TPS hibája, nem fog zörögni a kuplungja.
Füstmentes, jó váltó, komfort ülés, kb. 67000km, futóműben csak 3000km!
Nem ezel van a baj hanem a stilusal ahogyan kozlik a dolgokat.valamint azzal hogy ezt nem is mondtak hogy le kell kerdezni az europai adatbazist hanem hogy egyedi elbiralas alapjan dontenek majd ergo nekem az jott le hogy kicsit pofara megy a dolog.
EZ így van a te kereskedővel vagy kapcsolatba, hiszen hozzá vitted amotorodat, ő veszi fel amunkát és utánna jár a motorodnak és, ha mgvan az engedély rendeli az alkatrészt. Ami 2-3 munkanap alatt megérkezik majd aszerelő beépíti.Olyan motort ami nincs beregisztrálva lekell kérdezni az európai központtól hiszen valamire majd el kell számolni az alkatrészt ezért kerül kicsit több időbe .20 évig dolgoztam Yamaha márkaszervizbe ott gyorsan mennek a dolgok , bár szerviz és szerviz között is van különbség, de senkit sem akarok megbántani. Próbáld meg ugyanezt 1 olasz márkánál Kb:3-4 hónap.
Na a tps szenzort nem akarja senki kicserelni most elbiralason van az ugy az orszagos importornel.
Tegnap felhivtam oket szemelyesen es a srac anyit mondott h irjon a szerviz nekik egy mailt amiben megkervenyezik a cseret!
Kesz rohely velem nem is volt hajlando beszelni mondvan ,hogy ok csak a kereskedokkel all ak kapcsolatban nem pedig az ugyfellel.
Nagyon negativ a hozza allasuk.
Azt elhiszem! Dobhatnál fel egy képet róla!
Ok koszi akkor felhivok meg par kereskedest hatha valaki megcsinalja.
Szia!

Nem kell regisztrálni, alvázszám alapján megmondják, hogy visszahívásos-e a motor.
Éppen azért visszahívásos, mert sok volt a meghibásodás.
Én kicseréltettem, még mielőtt jelentkezett volna a probléma.
Szerintem keress másik kereskedést, és kérdezd meg őket is!
Hello Sracok

Azt kerdezdem hogy 2004es r1 be tps szenzort honnan lehetne vadaszni emberi aron?
Sajna nem regisztraltak a motoromat anno es nem akarjak ezert garanciaban cserelni
Én se. Semmilyen fotó alapján nemtudsz futóművet beállítani. De vannak itt a forumon akik sokkal okosabbak mint én. érdeklődj a pályamotorozas forumban szerintem.
Én is végigjátszottam ezt. Rn22 első telójának összesen 32 állása van. Nyomó és húzófokozatnak külön-külön. rn19 se hiszem hogy nagyon más lenne. Szóval hogy fotó alapján beállítsd, finoman szólva is lehetetlen.
Inkább kérj meg valakit akinek gyári, hogy tekerje ki egyik irányba teljesen, számolja meg hány kattanás volt a kitekerés közben összesen . Tegye ezt meg alul-felül. Majd ha megvan a 2 adat, állítsa vissza eredetire nyilván. Utána meg te megcsinálod ugyanezt és gyári lesz az első telód. Csak találj valakit akinek tényleg gyári.
Ebben benne van 3-17 oldalon. A csillapító csavarokat, úgy állítsd a gyári értékre, hogy betekered teljesen végállásig, és amit a könyv ír standard 5, akkor 5 kattanást kicsavarsz.
Nem tábori 60km-s fotóra gondoltam :)
Szerintem azon semmit nem fogsz látni.... Lehet hogy egy teljes fordulattal más a tied, mint amit lefotóznak. Pedig ugyanúgy néz ki.
Hali Skacok...

Lenne egy kérésem.. kérdésem.. RN19ről lenne szó.
Esetleg akinek ilyen paripája van és az első telót nem állította semerre, tehát gyári szűz állapotban van, az lenne oly kedves és lefényképezi felül illetve alul a telót, hogy van állítva? Köszöntem
Koszi koszi! :D haat, picit erosebbnek erzem. :D De naggggyon tetszik :D
Gratula hozzá! Aztán csak óvatosan, azért ez nem egy R125!
Sziasztok! RN12-es R1-be milyen tipusu akkumulatort ajanlotok? Gyartó, fajta, stb.? Par hete lettem boldog tulaja egynek, es meg a gyari akksi van benne, ami bizony haldoklik! Elore is koszonom a tanacsokat!

Udv.: Ge.R1
Mikori ez az R1?Én tudok egy hasonlóról,de az GÁZ!Berhida a gép hazája?Hivj,ha több érdekel!20-5710459!Feri~R1.
Használt iridiumos gyertyák eladók. NGK CR9E-nek megfelelő. 500Ft/db. 3 db van belőle. 99-es R1-be való.
Sajnos nem! Nem gondoltam volna, de a belső méret jó, de a sisak nyílása egyszerűen szűk! Lehet ilyen ork fejem van vgy nem tudom. De nagyon sajnálom....

Gondolkozom hogy visszaküldöm németországba, de előbb körbe kérdezek itt egykét helyen hátha valaki megveszi, megspórol vele 1 hetet az euro átváltást, meg a szállítási költséget!
Ha arcpárnát cserélsz, úgy sem jó?