Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A töltés is rendbe valami dörzsölt vezetékre gondolnék majd el kezdem keresgélni,előttem a tél.
Ha ez is rendben van, akkor az akksi lehet a ludas.
Ha tényleg annyi, az szinte semmi. Ettől nem merülhet le. Más hibát kell keresni. Mérd meg azért a töltést is. Járó motornál felkapcsolt tompítottal 13.5-14V között kellene lennie a feszültségnek.
(A multiméteren a zsinórt dugd át, én volt hogy elfelejtettem, a műszer nem szerette )
meg mértem 1.06mA szív na most holkeresem?
Te is meg tudod mérni, ha van multimétered. Lekötöd a + pólust az akksiról és közé kötöd a multimétert. Vhogy így.
na ezek 1-ike sincs az aksi 2napig még garanciás,igen mérni kell, nehogy lábel legyen
Amikor az asszonnyal együtt motoroztam 4,4 lett az átlag, a fele akkora motrojának 4,6

Normál használatnál 6-6,5, nekem pályán se ment 10 fölé. Persze ez még a karbis modell. A 2006-os is 6-7 között evett nagy átlagban.
Nekem volt olyan túrám (Máriacell), mikor nem fogyasztott 5 litert se...
Papásan mentünk (de még így se előzött meg senki).
Utólagosan beépített riasztó, gps töltő, mikrohullámú sütő . Mérni kell szivárgó áramot. Biztos nem az akkumulátorod rossz?
Helló skacok állás allat lemerűl az aksi,mi szívhatja? (RN04)
Okés, köszönöm a tapasztalatokat! :)
Jóvanna, te próbb vagy :D nálam 12 körül volt.
Megnéztem mit ír ki átlagnak. 15,7
12 litert pályán eszik versenykörülmények között. 110-120as egyenletes utazóval be lehet csusszanni 6 liter alá. Máskérdes hogy nekem még nem sikerült megállni... :))) a nagy átlag amiben van hajtás is bő 7-8 liter.
Ha szépen mész vele 6 liter alatt fogyaszt százon.
én megyek ha nem esik.... de face-n pontosítsunk előbb is összefuthatunk már...
Sziasztok!

RN22-es tulajdonosoktól kérdezném, bár tudom hogy a fogyasztás egy ilyen gépnél sokadik szempont ( ha nem az egyik utolsó ), de azt mesélte nekem egy RN22es tulaj hogy neki 12 liter eszik akkor is ha normál használattal közlekedik vele közúton. (Nálam a normál az 60-140 km/h) Valóban ennyit fogyaszt ez a motor vagy csak túlzott a srác?
Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem olyan dologban ,hogy kinek milyen kormánygátló van a motoron! Tehát a típusára, a felfogatásra , és esetleg egy méretre lennék kíváncsi! A legjobb egy képpel mellékelve lenne jó! Előre is köszi a segítséget!(98-as R1 ről lenne szó)
Szia,
meg tudod mondani, hol és mennyiért cserélnek palástot kipufogó dobon?

Köszi előre is!

Üdv
D
Én megyek! Kocsival
CSÁÁÁÁ ERIGGYESEK!

Most hétvégén, VASÁRNAP, Balatonfüred, Tagore sétány? Nem csak R1nek,de innen a fórumból aki szeretne jöjjön, és jelezzen! Aztán ha van érdeklődés, pontosítunk!

Nos?
Még mindig keresek ilyen idomokat! 1db jobb oldali is érdekel, de a legjobb párban lenne! Vagy valaki írjon már aki bont ilyen motort! köszönöm!
Helló! Egy képet és egy árat küldhetnél privátba!
címem: oroszjozsef@gmail.hu
Köszönöm!
Keresek 98-9-es R1-re jobb oldali a tank alján lévő műanyagot. Hungaroringen nagyon fújt a szél a mansel előtt és elhagytam
Átküldheted az email címemre,de én a full bontott ábrás szerelési és elektronikai leírást szeretném megszerezni. Angol nyelven meg van pdf.-ben,de jó volna magyarul is!
Köszönöm azért ezt is!