Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megvan, dobj egy emailt a címeddel és feladom postán. Adtlapomon ott az email címem
Engem érdekel, ha még megvan.
Sajna nem, mert már rendeltem rá fekete eloxált rövid karokat.
Csere esetleg nem érdekel fekete elox karra?
Megegyezik.

Fitment:
2002 2003 YAMAHA YZF R1
2001 2002 2003 2004 2005 YAMAHA FZ1 FAZER
1999 2000 2001 2002 2003 2004 YAMAHA YZF R6
2007 2008 2009 YAMAHA YZF R6S CANADA VERSION
2006 2007 2008 2009 YAMAHA YZF R6S USA VERSION
Nem tudod 2000-res Yamaha R6-tal meg egyezik esetleg?
Elméletileg a yamaha szervízekben kötelező lenne a yamalube-t mint saját márkát nyomni a motorokba. Na most ezt nem nagyon veszik komolyan sok helyen, így a yamalube flakonban vagy motul vagy castrol lapul.
Hát akkor nemtudom.
Lehet az enyémbe is azvan akkor csak rosszul informáltak...
Mindenesetre akkor bocs a hülyeségért
Gondolom azért a motoron semmi rendellenes hangot nemhallottak
Valakit érdekel a piros fék és kuplungkar. Én nem szeretem ennyire a csicsát. 8000 Ft postával együtt ha kell valakinek. Teljesen új állapotúak. 6 fokozatban állíthatóak.
De csak tudtad mar akkor is
Ma vettem
Szuper érzés
Nagyon helyes.
Persze amikor utoljara beszelünk nem is mondtad.
Gratulálok én is a motorodhoz! Gondolom jó újra egy "régi ismerős" nyergében.
Gyönyörű motor. Az ásványit a régebbi R1 gépekbe javasolta a yamaha, ezek már új blokkok, természetesen nem az kell bele.
A régit sajnos már vagy 3x összetörték úgy tudom
Nézegettem kéket, de nem tetszett. Piros fehérből nincs a piacon.
Így maradt a silver tech.
954RR volt még a porondon, de mind kókány amit találtam, kivéve egyet, de az meg 900e volt, nekem meg nem volt annyim... pedig patika állapotú volt. El is adták ma.
Ma voltam kötelező szervízen Várpalotán. Olaj és légszűrőcsere. Nem volt kevés lé...

Amúgy az ásványi olajas sztorinak se híre se hamva. Csávónak mondtam hogy 20W50 Yamalube ásványi olaj? Rámnézett hülyén? Aztán hozzátette, persze, 10W40 motul. Mondom jóóvan...
Ezaz YESSS örülök Pohi és ismét a legjobb szinöszeállítás ezüst fekete vagy visszavásároltad a régi moccodat?
Végre sikerült rá kispórolni. Mondjuk asszonypajti nem épp életvidám miatta. .....a bankkártyám tartaléka sem fényes, de 1-2 hónap és kiegyenlítődik a difi. Jobb mint a 120 hónapos futamidő

Nagyon örülök....
akkor elkészült az építmény? a maradék cementet meg elsütötted mielőtt bekötött volna...
szép!
és üdv!.... idom... vas megye...
Szép géped van
Visszatértem
Bizonyos frekvencián vibrál a motor, első kerék oda-vissza mocorog, amikor behúzod a féket, rögzül a kerék és attól kezdve megváltozik a rendszer. Én is tapasztaltam ilyet, ha a robogón behúztam a hátsó féket, az egész motor remegett.