Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!


Nem tudom, hogy már valaki tapasztalt e ilyen jelenséget :O
08" R1-ről van szó... beindítom a motort még ugye hideg kint van az Lo.... ekkora, ha behúzom az első féket akkor vibrál a plexi üresbe állva egy helybe.... elengedem akkor nem.. ismét behúzom megint vibrál... ez mitől van-lehet?
most irigykedem egy keveset ha nem gond.... a legközelebbi meating előtt szóljatok.... megpróbálok részt venni ha mo.-n leszek... 2012-essel ment már valaki?
Akkor azért nem müküdik a (rezerva) jelzőm , szenzor hiba lehet vagy szál szakadás ?
Elképzelhető hogy még 3-4 kattanást nyugodt szívvel állíthatnék a gátlón. De hullámos részen egy leheletnyivel jobban tartotta az irányt ledöntve. Akár hogy is nézem 95kg vagyok ruhástól.
Hali!

Üzemanyag szintmérő hiba!
Jó kép! Azért a gyári szépségével nemlehet versenyezni!
Éreztél rajta változást hazafele?
Sziasztok , kérdésem lenne 98as r1 mit akar a tudomásomra juttatni , a fordulatszámmérő tü alapjáraton , csak simán kulcs ráforditás után nem járó motorral vagy akár menetközben felugrik 8000-8200-nyira és pár másodpercet ott marad majd vissza a normálra , ez mi ?
Konzultáció
helló! ha nem titkosak az adatok akkor esetleg megoszthatnátok velem is, most tervezem én is a vételt sajnos csak nyár végére, de érdekelne a tényleges felhasználói tapasztalat ha nem is sok...
előtte lévő összes modell kipróbálva, tapasztalva,/ 98' 00'02'04' 07' kivül belül , de ilyennel nem sikerült még menni olyan sok van... főleg rendszámos... főleg felénk...
köszönet!
Köszönöm!
Sziasztok! 2003as R1-re fel lehet tenni 200as hátsó gumit?
Írtam a citromailedre.
Szervusz! Igen.
cbr-ert eladtad?
sziasztok.keresnék 2000 körüli r1-eshez farokidomot és két ülést.mindegy a szine és az se érdekel ha javitva is volt e.
A yamaha annó kérdésemre azt válaszolta, hogy 20w50-es ásványi olajhoz készült a blokk, ne tegyek bele szintetikusat. Én Castrol Actevo GP 20w50-et használtam a 2002-es R1-be. Nem ette meg, nem volt vele gondja...
ANDRIS6R, add meg kérkel az emailcímed vagy telefonszámod.

Vettem egy RN22-est, és volna kérdés bőven a motorblokkot illetően. Felkéne vennünk a kapcsolatot. Köszi.
Èn is erre gondoltam!köszönöm válaszod!
Tudtommal semmi különbség csak a festése
08-ra szalonból kapsz a legszebbet és a legjobbat. Nagyon jól bírj és azt hiszem postával csak 9 volt.
http://www.yamaha-motor.eu/eu/...
Nekem ilyen van, felrakva nagyon jól néz ki!
Az első valószínűleg a sztender kapcsoló lesz, mert csak arra és az üzemanyag szintjelzőre megy olyan csatlakozó a másik pedig ugyanígy van FZ6-on is szabadon. Ha jól látom a segédvázon a hátsó ülés mellett, pont ugyanígy van azon is.
Hali!

Nincs véletlen valamelyikőtöknek gyári Yamahás tankpadja? vagy R1-es tankpad?
Rövid öszefoglaló, igaz nem régóta használom: Istencsászár!
A versenymotorokon még a matrica sem ugyanaz