Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Volna egy hülye kérdésem az r1 féktárcsái szabályozhatóak? A kúltúrált válaszokat előre is köszi! rn 04
1998-2003-ig gyári, kb 40000Km-ert futott tökéletes állapotú dugattyúk, és gyűrűk eladóak! Egyben a 4 garnitúra eladó
Illetve bontott jó állapotú vezérműlánc és vadonat új vezérműlánc is eladó!
érd.:
patvaros87@gmail.com

Üdv
Hali!
2002-2004 közötti R1-hez keresek generátort! Illetve kérdezném, hogy idősebb-fiatalabb vagy esetleg Fazer-rel megegyezik-e az általam keresett generátor?
Előre is köszi a segítséget!
sziasztok yamaha R1 gyári kupuff 5000 ft r1 exup szelep 10 eft

kérésre küldök képet
Nekem 30 km után kifogyott. Ugyanilyen R6 50-et bír.
sziasztok!
Kérlek segítsetek, a 2003-as R1-em van a hatost nem mindig veszi be gondolom olyankor az öt és hat között marad. Ha gázt huzok felbőg a motor és hangos csattogo hang jön ki a szekrényből ha kiengedem a kuplungot. Szeretném tudni, hogy mire számítsak mit kell majd kicserélni a szekrényben?
Előre is köszönöm válaszotokat!
Eladó Új bontatlan 5.1-es fékolaj fél literes, literes kiszerelésben
Raksz fel képet róla meg a méreteit is ragd már fel mert ha jó volna lehet érdekelne.
Helló!

Nem tudom találkozott e már valaki ilyen problémával...
2007-es R1-ről lenne szó. Nos amikor indítani akarom akkor hajt.. majd mintha elkapjam de nem indul és a következőre beindul.. kb. így 2 másodperc se... ez mitől lehet? Gondoltam a benzire, de már más kúton is tankoltam akkor is ez.....
eladó R1 2000' üléspúp, fekete szinű. képet tudok küldeni ha érdekel valakit. ár: 5000ft
Sziasztok,keresek R1 farokidomot....
Engem érdekelne az úgynevezett undertail! címedre dobok egy levelet!
Lomtalanítottam a garázsban. Ha ezek közül valami jól jönne valakinek, írjon, mert dobom ki. 2002-es R1(semmi sem ép)
Keresek 12 db féktárcsa csavart 2004-es R1-hez.
megvan az undertail is.
A termosztát nem kapcsolja a ventit mert mechanikus alkatrész ami a z átáramló vizhőfokának megfelelően nyit vagy zár. inkább a hőgombával van összefügésbven a venti kapcsolása gondolom én
tehát ha jól gondoltam én is akkor a termosztát ugyanúgy működik tehát kapcsolja a ventit csak a hőmérséklet visszajelzőt kavarja be!?
Kiveszed a termosztátot a nyári időszakra vagy a kormányhoz teszel egy kézi ventilátor kapcsolot és városba menjen folyamatosan vagy mindkettő egyszerre
megoldást senki nem tud rá?
nekem is ezt szokta csinálni amikor felmegy a hőfok városban, de csak ott, és olyan 100 fok fölött vmennyivel, hogy kigyullad a piros led, és a hőfok elkezd ugrálni, pl felmegy 114, re visszaugrik 103.
Helló sziasztok! Itt a nyár motoroztam is kicsit! Azt vettem ma észre a 98-as R1-emen hogy városban csinál egy olyan dolgot, a motor hogy a hőfok felugrik 140°C-ra utánna 80°C utánna 110 majd így tovább a ventillátor néha kapcsolgat csak tehát amikor a műszerfal 140-et ír pl akkor nem! gondolom hogy csak valami zárlat mert sztem 140°C -os hűnél már nem menne nekem a motor többet soha! találkoztatok már ilyennel? a hűtő elején 2 gomba van a felső nagy az a hőgomba ami kapcsolja a hűtést is?jól gondolom hogy az kapcsolja a hűtést és nem az alsó kicsi 1 vezetékes (az a műszerfal jeladó?!) gondolom én! na szóval mi lehet a szar a felső jeladó vagy a gomba vagy a műszerfal záraltos(néha csinál olyat hogy világítást ráadom és megugrik a hőmérséklet ---óra szerint )? álló helyzetben minden okés 107°C kapcsol olyan 98-nál ki! mostanában elég sokat fogok motorozni városban érdemes lenne egy külön kapcsolóra rákötni a ventit? válaszokat előre is köszönöm(ÉS igen visszaolvastam az előzményekben kb.2 évet de nem találtam ilyen problémát!)
17
service manual szerint hány literes a tank?
Service manual szerint 3,3.
Hy. Kb3-4l között van