Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
2003as R1-em van,valaki megtudná mondani hogy mikor világítani kezd a tankolást jelző lámpa hogy hány liter benzin van még a motorba? Előre is köszi!
helló! valakinek eladó újszerű láncszett? jóárasítva!vagy esetleg új jóárasítva!(98-as R1)
Szia
Az oké, hogy minden rámegy mindenre csak mennyi barkácsolással. Szemre az első ülés megegyezik az enyémmel. A kerék feletti műanyaggal mi a helyzet? Azt hogy oldottad meg?

Üdv VL
Szia, a farokidom lámpával még megvan, 5000-ért vihető, az ülés elkelt már. Minden rámegy mindenre. Nekem Ducati idomok és futómű lesz a Yamahán A hátsó rugóstaggal együtt 15000Ft-ért jó vétel.
Szia!
Megvan még a farokidom és a hátsó ülés? Egy 97' Thunderace-t szeretnék optikai tuningolni. Szerinted jó lehet hozzá?

Köszi
Üdv VL
Brembo RCS18 radiális főfékhenger eladó. Kifogástalan.
Teli gázon mérted? Hiteles a mérő? Kevésnek tűnik.
2000Ft/pár
Szerintem 10 bár nál még kellene mennie. kezdeném az olcsóbb dolgokkal gyertya szelephézag injektor egzap. vagy adj neki előre 1 el kisebb lánckereket azzal könnyeben fog menni. Mennyi van a gépbe? km Ha nincs 100000 Akkor ne nyúlj bele.
Szia!
Köszönöm a válaszod, ma kíváncsiságból mértem meleg motornál is, teljesen ugyan annyi volt tehát 10bar mind a 4 hengerben. Akkor így esedékes lehet a motorfelujítása vajon?
Sziasztok!

Ledes Index párban eladó, ingyen postával, magamnak vettem, de közben a motort eladtam és nem tudom mire feltenni, ezért ilyen olcsó az ára.


http://www.kepesmotor.hu/elekt...



Érdeklődni emailben lehetséges.

üdv
sziasztok!1 kis segitségre lenne szükségem!van 1 2003 as r1 em!a télen vettem igazán most tudtam kipróbálni egyébként t9rés és karcmentes!a motorja nagyon jó kompresszió 15,5és 16 bar között van!viszont még sem ugy megy ahogy kellene!tudom mert ez már a második ilyen motorom!az elözö sem ugy ment ahogy kell 260 nál vége volt és nem is ugy gyorsult!kapott uj gyűrűket be lett járatva és tökéletes lett igazi vadálattá vált!az órát akasztotta de sajna tavaly összetörtem!most meg van a másik de ez sem az igazi ez sem megy többet és a gyorsulástól sem vagyok elájulva mert tudom milyennek kell lennie ha jó!valakinek valami tippje?valami beállitás lehet?kihez vigyem el aki utána tud ennek járni?elöre is köszönöm!
üdv. Én mérettem már nekem 11 bár fölött voltak 1picivel mind hidegen ami azt jelenti az nap nem volt indítva. egyébként melegen kellene mérni és 12.5 az alsó határ de ki bontogatja az üzemmeleg motort? Szerintem ha egyforma akkor hibátlan.
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy valaki mért-e már kompressziót a motorjában? Én a mai nap sort kerítettem rá, mind a 4 hengerben egységesen 10bar volt(rendes mutatós műszerrel mértem). Nem tudom hogy ez jónak számíthat-e vagy sem? Könnyen indul a motor illetve olajat sem eszi. Ez egy 1999-es évjáratú gép, közel 50000Km-errel(elvileg).
Kíváncsi vagyok másnak milyen értékei voltak, előre is köszi!
Sziasztok.
Eladó a képen látható 2004-2006 YZF Yamaha R1 sérült és ép teljes idom garnitúrája csak egyben vihető el.Az ár 98,000 Ft Adók hozzá ebben az árban még egy üzemanyag tartályt is, amin KB 2-4 cm es pici horpadás és karcolás van, tehát 2 db üzemanyag tartály van . Ha érdekel, ezen a számon érsz el. +3670-7-768-768 v +3670-415-90-70 üdv József
Tükör mennyi lenne?
R1 Givi tanktáska eladó, 2007-esen volt, de szerintem RN12-hez is jó!
Hátizsákként is használható.
Üdv!
Ezt nézted már?:http://www.ebay.com/itm/YAMAHA...

A szállítás akkor derül ki mennyi ha írsz az eladónak. Angliából elég jó rendelni, pár nap alatt itt van a cucc.
Köszönöm, néztem én is. Sajnos ezzel is az a probléma mint az enyémmel.
Tankom nekem is van, csak műanyagot keresek ahogy írtam! Régebben valaki hirdetett egyet, drágalátos csavar mellett elrepedt.
van de piros es csak tankal adom oda
Üdv!

2007-es piros fehér R1-hez valakinek van esetleg a tank előtt lévő burkolata hibátlan állapotban? :)
Rugóstaggal együtt viheted 12,000-ért. A telszkópok, villahidak, 4 dugós fékek, sárvédő elkeltek, maradt még a főfékhenger, kevés fém fékcső, hátsó rugóstag, hátsó fékolaj tartály, VFR hátsó futómű és néhány apróság.
hello

2000 évj R1hez kellene komplett matrica szett. Tud valaki?