Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! 2003-as R1- hez keresek váltót, olajpumpát.Tud valaki? Köszi!
Van hozzá motyó! Csörögj ha gondolod!
Helló!
Érdeklődnék ,hogy van-e valakinek gyári (nem üvegszálas)98-99-es R1-hez fejidom!Nem kell hogy hibátlan legyen csak ne hiányozzon belőle semmi(tehát törött is érdekel)! Illetve a 2db kábelköteg takaró is kellene(1-1 is érdekel ha csak annyi van!törött is)a kormány és az idom közt lévő kis idomokra gondolok!
Előre is köszönöm!
Találtam képet...
Ja!
A vudeot úgy találod a youtub-on hogy "februári motorozás!"
Szia!
Ma hívtak a rendőrök hogy találtak egy motort ami valószínű hogy az enyém...Mondtam nekik hogy nem hiszem mert az enyém már meg lett Romániában úgy ahogy elvitték...
Azért menjek és nézzem meg...Ez volt ami a képen van és a képes motoron is hirdetik..De ügye nem az enyém mert az már egy éve meglett..
AZÉRT KÖSZÖNÖM AZ INFÓT ÉS A FIGYELMESSÉGETEKET!
Szia!Ugyan ilyen van a motoromon...Nem ami a képen van (azt ellopták)hanem a másikon amit vettem!
Imádom!
A youtubon van egy 11mp es videó róla. Ha meg akarod nézni élőben megmutatom szívesen...
Szia én most olvatam hogy papirok nélkül eleadó lenne az a motor amit te kerese ezen a linken nézd meg:
http://www.kepesmotor.hu/yamah... telefon szám is van hozzá remélem a te géped és meg is lesz
Sziasztok!

Nincs valakinek elfekvőben a hátsó gátlónak felső rögzítéséhez szükséges kis villa tőcsavarral?
hátso lámpám az van.
Hy. 2003-as r1 keresek kipufogót (nem gyárit) ha van irjatok légyszi:
Szia!
Engem érdekelne,küldenél pár képet róla?
Email cím: crome944@gmail.com
Köszi
van. Csörögj!
Sajna nem , 2007-8 as lenne jó. De azért köszi.
Az ülést már eladtam. Van undertail is.
tudsz képet küldeni róla?
Igen. A farokidomon van javítani való (repedt, de hiánytalan), a lámpa hibátlan, a gyári csatlakozó is rajta van.
farok idom meg lámpa együtt?
2002-esé nem jó? 5000-ért elvihető ledes lámpával együtt.
Hali mindenkinek. Nincs valakinek eladó 2008-as R1-es farokidomja lámpával együtt, az idom lehet sérült, másik motorra szeretném rábarkácsolni a lámpát.Üdv.
Szia érdekelne engem a pályaidom garniturád ha meg van még kélek írj válasz a zsetonkutya94@gmail.com ra üdv macibacsi
üdv. r1 04-06 gyújtótrafót keresek. Ha van mennyiért/db?
Üdv!

2007-től keresek R1-est, ha esetleg valaki megválna tőle mail címre küldjön pár infót és képeket. Köszi!
yamaha_racing_team@totalcar.hu
Sokáig hirdettem...de elvitték. Katalizátor,összekötő van még.. A hővédők a dobról,karcosak.
Gyári sérülésmentes dobok nincsenek?