Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ilyen van fent, szerintem nem rossz.
Sziasztok.Olyan gondom lenne 2000 évjáratú R1 elmegy a töltés utána vissza jön valamikor lemerití az akkut teljesen valamikor nem.Fesz szabályzó lett idáig cserélvel meg új akksi.Valakinek valami ötlet mi lehet a gond?
Nekem is van komplett 2007-hez..
sziasztok exup szelepet mennyiért lehet értékesíteni? //// r1 évj 2004///
Az első lámpa javított!De korrekt állapotban..A többi hibátlan.
Van pár maradék alkatrészem,2007-08-hoz:
Én lehet megvettem volna, de alsó tartományban nagyon gyenge és
ráadásul a kakucsring nem lett rámázolva. Tűrhetetlen!
Sziasztok, valaki hallott már ilyen termignoni dobokkal rn12-est? véleményeket kérnék! :) köszi..
Szép időt! :)
Üdv!
Ez a magyar igazság...
A 60k km alatt, miket kellett javítanod? Szerintem ez sokunkat érdekel! Köszi, szép napot!
mit is keresel pontosan?
Jó csak ugye ez mi nem csak simán be rakjuk az ultrahangos tisztítóba, de nem tudom ő mit csinál vele lehet ugyan azt amit mi. Próbáld meg őt és hátha meg javul a motor.
Sok sikert.
Szarvason van egy szerelő, ő is foglalkozik evvel az ultrahangos tisztítással. Hozzá szoktam fordulni ha ilyen jellegű gondom van, ő is a tisztítást ajánlotta. De ha mégsem fog menni felkereslek. Köszi.
Létezik ilyen és használjuk is. Nem mondom hogy csodát művel, de egyes szennyeződéseket ki takarít. Természetesen mást is csinálunk az injektorokkal, de az legyen a mi dolgunk
misokar1

A Mátra topicban keresd Szikrát.
"ultrahangos tisztítás"

Ez nagyon nagy szöveg.
Mi autóknál rendszeresen végzünk ilyen ultrahangos tisztítást. Ha gondolod. Pár ezerért el tudjuk végezni szerintem a tieden is, ha akarod. Egy pár órát vesz igénybe. Addig el tudtok menni ebédelni egyet, vagy ki tudtok menni a strandra. Még egy szer el olvastam amit írtál, és nem akarlak el keseríteni de nem biztos hogy ez a baja, tehát nem garantálom hogy eltűnik a hiba az ultrahangos tisztítás után. Sajnos mostanába egyre több olyan hiba van ami elődte soha, ezzel azt akarom mondani hogy akár lehet injektor is de akár más is ami ezt okozza. Meg lehet próbálni a Spurit is az injektor tisztító adalék lenne, valaki szereti, valaki ellenzi. Neked kell eldönteni hogy mit próbálsz meg. Remélem tudtam segíteni.
A ZX-es srác is azt ajánlotta, hogy szedjem szét és takarítsak át mindent. Amúgy Szarvas környéki vagyok, Túrkevétől körülbelül 50km.
fék foglalva, teleszkópok kerekek még vihetők, megvan még a farokidom is ledes lámpával.
Hátsó lábtartók konzollal szintén eladóak lesznek, sérült jobb oldalit be tudok számolni.
Én ilyen adalékot nem raknák bele semmi féle képpen mert, több innyektort kültünk már felújításra ilyen adalék miatt. Keres valakit, aki ezzel foglakozik és van ultrahangos tisztítója, ki kell takarítani. Hova valósi vagy?
Rakjál rá rendes kipufogót. Ha kézzel befogod a kipu végét egyenletesen fog járni, ha nem 2-3 tankolásig tegyél 20-30% E85-öt a tankba és adjál neki autópályán
Kicsit hihetetlen volt nekem is első látásra. Idézem:

• Check condition.
• Adjust gap and clean.
• Replace every 8000 mi (13000
km) or 12 months.
Kibelezett gyári dobbal vettem. A levegőszűrőt én cseréltem, az is gyári. Munkatársam ZX-6-osa ugyanezt csinálta. Állítólag az övé is sokat állt. Kitakarította a komplett befecskendező rendszert és megszűnt a probléma. Talán megpróbálom valami injektortisztító adalékkal. Jót nem mondott róla senki, de csak nem lehet baja a motornak.
Igazad van Rodnan,
Tényleg nehéz ügy. Én amit eddig eladtam azt mindet közvetlen baráti körbe, pont ezért...
Szerintem 20.000-nél van gyertyacsere.Ha pedig 11.000 van benne,az alig a fele.
Egyébként Nekem is szokott ingadozni az alapjárat újkora óta,de főleg slip-on csere óta.Bár Nekem 06-os van.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! 07-es R1 alapjárata ingadozik nagyon. Nem hidegindításkor hanem mikor már aránylag (70-80) be van melegedve. A könyve alapján a gyertyasor lassan cserés, ezért ezért ezt a napokban orvosoltam. Plusz elvittem egy sráchoz, aki belőtte a szinkront egy prop-tech vákuum tesztelővel. Itt ki is fogytam az ötletekből. A motorban 11400km van, sokat állt 6 év alatt lehet esetleg valami szennyeződés az injektorban?