Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát hol a rákba?
Nagy zörgő okozója miiisssszter kuplung :) Vagy nem tudom, de 99%-ban az zörög náluk.. alapjáraton behúzod a kuplungot akkor halkabb lesz vagy elhallgat :) Generátor lánc :DD ezt kipufogón keresztül állapította meg?
Na ez pont nem a 99%, ennek nem a főtengely végén van a generátor
De lánc sincs benne.
Szerintem nincs is olyan motor. A 99%-nak a főtengely végén van a forgórész és a dekliben az állórész. Láncos generátor motorkerékpárban .
Nagy szaki lehetett
Ebben szerintem nem láncos a generátor, úgyhogy annak a hangját nem nagyon hallod
ez jol esett...
most nezte meg egy nagyobb szaki, es a generator lancara gyanakszik.
valakinek evel a lancal volte problemaja?
Vele együtt kell élned sajnos... mi is ezt tesszük-tettük.
Sziasztok!

FZ1 Fazert vasaroltam aminek 2004es R1 blokkja van. A motorblokk bal oldalabol kecetelo hang jon ki, hidegen es melegen egyarant.
A motor 2006os es garantalt 26000km-be van.
Ezidaig olajat csereltem, de semmi valtozas.

Van valami tipus betegsege vagy valaki talalkozotte ilyesmivel?

A segitseget elore is koszonom!
Flex,

A mi általunk forgalmazott olyan, amiben az E-betü benne van, ellentétben a másoknál, olcsóbban forgalmazott verziókban. Európában mindenhol hazsnálható, csak Magyarországon van egy apróbetüs rész, miszerint az indexeknek 20cm-re kell lennie egymástól.

Mondjuk az utcai rendőr csak az E betüt nézi, mert azt nem tudja. Amúgy meg a motorra nem kötelező az index....
Az enyém sem. 60-al 6-osban nyugodtan krúzolhatok. Nem rángat.
ago motors,

Ezt amúgy elfogadja a rendőr is az utcán?
Nekem is furcsa volt eleinte bár nekem csak elindulásnál csinálja,megtanultam jóóóó nagy csúsztatottkuplungal elindulni
Nekem nem csinál ilyet
Ducati 1098 futóművel és Radiális Brembo fékkel én is jobban szeretem mint a 2006-os R1-emet.
Egy az egyben azért mégis elcseréltem volna egy nagyon fiatal R1-re
Ha csak akkor csinálja ha nem gyorsítísz akkor alap. Ha gázadásra csinálja akkor valami baja van. Nekem volt 2006 ig mind de észlehető egyenetlen járás 50km/h nál 4.ben. Megoldás:cibáljad
Sziasztok! kérdésem van hozzátok! 98-as R1 hazsnálom már 1 éve és amivel nem vagyok kibékülve az az hogy elinduláskor illetve menet közben alacsony fordulaton úgymond "rángat" a gép(vissza kell váltani egyet hogy jó legyen típushiba?)! vagy ez mitől lehet? kuplung? exup?más....?
előre is köszi
Megvan! :)
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy aki magyarországon vásárol R1-et szalonban, ahoz adnak-e magyar kezelési utasítást? Vagy tud-e valaki adni bármi linket 2009-es RN22-es modellhez kezelési utasításhoz?

Köszönöm!
Szia!
Ha most elkel, akkor 2014-ben megpróbálkozom egy fiatalabb beszerzésével. Ha nem, akkor van egy szuper motorom a következő szezonban is.
Nem tudom még. Idénre már nem tervezek gurulást. Télen rendbe rakom.
Ezt nem tudtam. Magad fogod kiszerelni?
Ez már a 2003-as típus, így automata a lámpa, nem lehet lekapcsolni :(
Nekem pont egy hete makkant meg. Lámpa lekapcs, és hazajöttem vele. A generátor ég le. Ha sorbakötsz 12v-os izzót, és lehúzod a generátor csatlakozóit, rákapcsolod világítania(kellene).
Sziasztok!

2003-as R1. Elment a töltésem valószínűleg. Raktam fel ledes akku figyelőt 12.5-öt mutat az akku. Beindítom, nem ír ki töltést csökken az akkufeszültség 12.1 majd 12.0 stb.
Odapengettem neki, akkor felment 12.5-re, de fordulatszám leesésekor semmi. Gondolom 14.5 körül kellene töltenie a generátornak.

Hiba okát hol keressem? Generátor? Fesz. szabályzó?

Úgy derült ki a dolog, hogy Mátráztam hétvégén aztán megállásnál lefulladt, majd nem indult csak tolásra. Végül arra sem, teljesen megette az akkut.

A válaszokat előre is köszönöm.
99est elcserelni -jobban szerettem mind a 07emet