Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is elcserélném a 99-esemre
Szép vas!;) miért adod el?!
Azért kérdeztem mert, most 180-van fent, de éppen csak van kétoldalt 1-1cm hely ... de ezekszerint mégis elfér.
Múltkor már leírtam... mert vészvillogónál, ha bekapcsolom akkor csak balra villog.. viszont közbe, ha kilököm jobbra akkor megy mind a négy index egyszerre... járó motornál és gyújtáson is ez a szitu... megszeretném nézni.
hat mee akarod te azt bantani?
RN19-be az index relé merre lakik?
Nekem 55 volt feltéve Dunlop 211 GP.
Én egy 2008ast fel tudok ajánlani érte. :)
cserébe adok egy 07est, és egye fene az aprókavics miatt nem kell ráfizetned..
/50 vagy /55el?
Fel.
Rendben, érdekel de az árával még meg kell barátkoznom.

Valaki tudja esetleg, hogy 04 r1-re 200as gumi fel megy-e?
Flex,

Mivel a gyárival megegyező a kinézete formailag és a gyári helyre, gyári csatlakozó felhasználásával lehet bekötni, így kb úgyan olyan, mint a gyári.
Az eltérés, hogy a búrája jobban átlátszó és izzószál helyett LED-ek vannak benne.
Kösz, kép van esetleg , hogy hogy néz ki motoron?
SzépJóReggelt!

Még mindig megvan a drágám és ELADÓ! Ha felkeltettem valaki érdeklődését bátran írjon az emailemre és megadom a számom. További szép napot.
Flex,

Nálunk lehet kapni indexes hátsó lámpát "E" betűset.

http://www.agomotors.hu/websho...
Helló! keresek 98-as r1-hez hátsó fém fékcsöveg! csak kék vagy fehér érdekel! köszi
Használatfüggő amig nem csúszik ne háborgasd a zörgés tipushiba szinte mind zörög cserélj olajat 5000km enként meghálálja . Azt huzzad neki ezerrel
Amúgy 38000 van benne, ennél a km-nél még nem lehet baja a kuplungnak?
Kösz, holnap megkérdezem tőlük.
dangebikesnél megcsinálják a gyáridat olyanra hogy lessz benne index nekem is ők csinálták műkszik azóta is
Ne költsé rá olajat cseréld 5000renként azt jó lessz.
Kösz, olyan hátsó lámpát nem találtam amiben van index is, erre esetleg ötlet?
Amikor a kuplungot behúzom és kiengedem alapjároton, van egy kis csörgős hangja.
Szia ha 04-06ot vettél és zörög a kuplung az nem baj én már 15000-t hajtottam bele zörgősen szerelő azt mondta amig nem csúszik ne cseréld mert csere után kb5-8000kmel ismét zörögni fog. kis rendszámtartót a Dangerbikesban kapsz üléspup meg passzolok