Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszi a segitseget megfontolandora veszem amiket mondtal.tobb szem tobbet lat:)
Neked sikerult venned valamit?
Használt autón elég sok hulladék R1-es van sajnos.. Jó párat felhívtam én is, és mind sérült volt vagy már kép alapján látszik (matricázásból ), hogy egy kókány..
Hali! Keresnék 02-03 R1re ülésidomot, ezüst érdekelne elsősorban! Köszi!
üdv. eladó a képen látható yamaha r1 / 2001-es évjáratú alkatrészek. a fényezés nem gyári, újrafényezett de minőségi. csak egyben eladók ár 100 eft. bővebben telefonon a 0620/598-2538-as számon ! pestmegye
Mert a villán a krómhiány az elcsavarodott villa miatt van. A sérüléseit félig tüntették el a többi az új gazdára vár ami pénzbe kerül. 1.3-ért 2004-est még jót is kapsz. Én már ezt kinőttem h 2 akra miatt megvegyek 1 pénznyelőt. A motor legalább 3 motorból van összedobálva és ez messziről lerí.
Huu akkor nem voltal tolle elragatattva ezek szerint?
Mentel is vele.nekem nem mondta a srac hogy le van attelezve meg a kuplungra is direkt rakerdeztem telefonon de azt mondta hogy tutti minden.
Te miert nem vetted meg ha megkerdezhetem?
2007-2008-hoz van pár alkatrészem ha vkit érdekelne emailbe érdeklődhet...teljesség igénye nélkül amik eszembe jutnak:
Hátsó lámpa,kuplung,-fékkar,jobbos lámpa(javított),kipufogó rendszer alkatrészei..exup,bovdenek,hővédő,indexek,r.számtartó konzol,fékcső,lánckerék(első,hátsó),katalizátor,szerszám készlet..stb..stb..
Én voltam megnézni körösladányban van. Bal oldalán volt, hűtő csonk sérült ,villa alsó részén horzsolás villaszár csak a jobb króm hiányos. Hátsó villa karcos. Nagyon durván leáttételezve. A gyári idomjai szépek csak tárolási sérülései vannak de nem durvák. Ja és a kuplungja zörög és a lánc sem bír 5000 nél többet.Motorikusan Határeset az még elmegy csak az elfokolt tengely miatt egyenetlen. Remélem segítettem.
Sziasztok

Van valakinek valami hasznos infoja esetleg errol a motorrol?

http://m.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1_akcio_
egy_hetig-6725229

Elege komolyan nezegetem csak az a baj hogy kulfoldon vagyok es nem tudom megnezni egyenlore
Szoval ha valaki tud rolla valamit itt a lehetoseg h szoljon vagy halgasson mindorokre:))
hogyért?
Eddig tartott?
Jó döntés a régieknek még erős a váza, a hétvégén teszteltem
Sziasztok!
Találkozott már valaki olyan hibával hogy a fordulatszám mérő beindítás után kb. 3000-es fordulattal többet mutat egyfolytában?
Ha tudtok rá megoldást azt nagyon megköszönném!
Mindenki követ el hibát, ne törődj vele....
Sziasztok! Tegnaptól én is R1 tulaj lettem,remélem ha bármi kérdésem lesz,itt fordulhatok hozzátok!
van eladó r1 ülésem ha érdekel irj
A fejidom elkelt!majd csörgök
fejidom hátsó, ülés-idom, hátsó lámpa, kicsi oldal idom, esetleg a ledes indexek eladók.
Minden 3-4000Ft.
Lehetőleg 16 óra után hívjatok!

Átvétel Budapest vagy posta.
70/624-8808
98-asé jó lesz? 4000Ft szép állapotú.
Van pár idomom 98-99-es R1-hez keress meg. Ugyanitt hátsó ülés is lesz eladó, valamint nagy fényű E betűs ledes hátsó lámpa, fighter fejidom projektoros lámpával minden fillérekért.
akrapovic? megvan?
Nincs valakinek 2000es R1 hez eladó hátsó ülése? Nembaj, ha újra kell húzni, és mindegy milyen szinű.
Sziasztok!
Érdeklődnék ,hogy honnan tudok vásárolni 98-as R1 hengerfej tömítést?mivel a környéken ahol lakom nem nagyon tudnak rendelni!illetve eladó hűtője van valakinek hozzá?ami még érdekelne az a 2db kormány melletti idom (úgynevezett kábelköteg takaró)!előre is köszönöm!
Köszi mindenkinek. A várost kerülni kell.
Szia!
Az enyém 2000-es évjáratú,ugyanígy működik.Azért nem tudja álló helyzetben 103 fok alá hűteni,mert 102 foknál kikapcsol a ventilátor.Az enyémen 107 foknál bekapcsol és 102-nél kikapcsol.