Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok. de a ventilátor miért nem tudja visszahűteni 103 fok alá? Ha melegebb lesz? Menet közben 40 50 km/h nál is bekepcsol. ez a természetes?
Mind ilyen,nem szeretik a várost..valóban,elindulsz visszahül.
Helló. Járt már így valaki? 04 r1 városba 90-102 fok városon kivül 75-80. megállok és a ventilátor nem tudja 104 alá hűteni. elindulok azonnal hüll 100 alá. Hűtő tiszta kivűl belül. Hütő folyadék új. Ha tempózok akkor sem melegszik.
Lenne egy horpadt tankom rn12-eshez műanyaggal együtt akit érdekel. Gyári bordó színben. 20e Ft..
Adatlapomon...
hát volna egy Radiális főfékhengerem amit fel tudnák ajánlani érte de ha gondolod írok az emailedre és ott meg beszélhetjük, meg küldök képet is.
Ha vicces akarnék lenni ft-ra.
Mire gondoltál?
engem érdekelne. Esetleg csere nem érdekel?
Nem magamnak néztem hanem haveromnak,nekem van gépem.
99-es R1 hátsó rugóstag olcsón elvihető.
Vedd meg baszod, aztán szedd szét, építs belőle olyan tökéletes vasat, mint a sajátod... Mért vagy ennyire barom szépöcsém? Monitoron keresztül meggyógyítjuk, jó? Édesistenembaszdmeg!
Valaki találkozott már ilyen jelenséggel 2003 mas R1 Alapjárat ingadozik, kopog, ciripel?Mi lehet ez?
Mert kevés a feszültség neki.
Eladó egy Nissin Radiális fõfékhenger + alkatrészekkel és 5.1-es fékolajjal. Esetleg érdekel érdeklődjél.
Ja és 11 es hibakódot ír ki :(((
Basszus, megjött az új akksi, lámpával töltés 12,6 lámpa nélkül 13.7
De most meg van amikor már el sem indul csak megy a pumpa s kattog a relé
Az enyém annyira leégett mindig, hogy csak rá kellett nézni
Holnap kipróbálom ;)
kösz az ötletet
nincs mit. Sok sikert!
A kép lemaradt.
Valószínűleg a tekercs. Köss sorba, két 12v 21W, vagy akár nagyobb teljesítményű izzót, húzd le a generátor vezetékét a fesz szabályzóról. A 3ból tedd rá valamelyik kettőre, és cserélgesd. Mindegyiknél azonos fényerővel kell(ene) világítani.
Köszönöm ;)
Megyek egy kört..., de ahogy google mutatja sokan nem csinálnak vagy csak nem találom.
Wáá vagy eladom :D
Nekem is ezt mutatta az akksi. Nincs töltés. Felváltva volt gond. Egyszer a tekercs égett, le utána a fesszabályzó ment tönkre. És kezdődött előröl. Aztán írtam hogy oldódott meg. A címet rosszul írtam: indukcio.uw.hu.
Olvasd el a mai kommentem pls... fogalmam sincs h a tekercs lenne e a gond vagy a fesz :S

Köszönöm am a választ