Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5 ezret megér neked?
lehet nekemse bírja ki a szezont, már a 2es haldoklik rendesen
Nekem sem az első már! :)
mennyiért adod?
Üdv a klubban. Az enyémben most lett cserélve.
Szevasz! Ez az R1-nek a diagnosztikai rendszere. Elvileg akkor lép be ha a gyújtás ráadásakor nyomva tartod a Reset és a Select gombokat. De a te esetedben valami hiba lehet. Nem ázott be?
Nekem tud valaki segiteni?
Mikor LO jelenki akkor nem adja a diag a kijelzon de ha HI akkor inditaskor mar a diag jelenik meg
Sziasztok! 2003-as R1-hez keresek komplett váltót. Ha valaki tud segíteni megköszönöm.
Rotel akkor téged láttunk! mi is R1el voltunk
Én 2005óta Agip Racing 4t 10-60 at teszek a motorba igaz 5000renként cserélem de hibátlanul teszi a dolgát. Bocs csak azért irtam mert mindenki leragad a repsol ,fucs,motul márkáknál Agipot meg talán csak én használok a forumosok közül és nem kell javigatnom a mocit pedig használom azért
Igazad van de nem a yamahát fogják átbaszni szar minőséggel. A beszállító változhat a minőség nem. A követelmény yaso ma ma2. Ezt aki nem tudja nem lesz yamalub. A fushcról meg annyit h a sikoline 10w50 nekem 1000 kilóméter után fekete lett. Az aszt jelenti h égett. A yamalub meg 5000 után is csak barna volt. Ez csak az én véleményem És az olaj is használat függő.
Én tegnap ültem először a vasra ~fél év után.

Jó volt.

(Nyomokból ítélve Cseszneknél megint eldobta valaki a vasat).
hello mindenkinek, ha A kijelzon az jelenik meg hogy DIAG egy R1 -2003. masnal akkor az mit jelenthet ? nem mutasa a km orat meg semit
Sziasztok 2007 r1-re keresek akrapovic dobokat y-nal ha valaki tud valamit jelezze köszi! :) konkrétan ilyet:
Üdv!

Esetleg valaki tud eladó 2009-2010-es R1-est?
Valószínű, azért, mert amikor fel van rögzítve a helyére, a tekercs kivezetés hozzáér a blokköntvényhez, egy idő után eldörzsöli a szigetelést, és testzárlat miatt leég.
Hali! Eladó 2003-as R1 alkatrésznek vagy pálya motornak. idomok sérültek de meg vannak hegesztve. km óra sérült, 1 gázbowden szakadt, de inditható. 23000km-rel. tuning dob. 350 000ft esetleg valami autó csere érdekelhet. ( forgalomba nem helyezhető) 30 2913425.
Ma "gurultam" egy kicsit. Megint megállapítottam aki nem ment még R1-gyel vagy hasonló motorral nem tudja mit hagy,hagyott ki!
akkor miért ég le?
Nem azért ég le mert újra lett tekercselve... A bontott is le fog égni.
Sziasztok!

Yamaha R1 (2003.09.) generátort keresek, ami nem újratekercselt.
Vagy tudtok valami megbízható bontót javasolni?
Köszi.
Gyertya?
Sziasztok! 05ös R1el van egy kis probléma! Negyedjére is kb. 20km megtétele után beszarik rángat, motorféken leáll, alapjárat visszaesik 900ra, TPS szenzor jó, főtengelynél jó a szenzor, vezérműtengely szenzor is jó, Benzinpumpa is jó, feszültségszabályzó is fasza, aksi új, összes csatlakozó kontaktsprével befújva. hibakódot meg nem ír ki....
Ha esetleg valakinek volt már tapasztalata írja már le legyen szíves a megoldást. Köszi
A Yamalubba pedig vagy Motul vagy Castrol olaj van, vagy valami más.

Aztán valószínűleg hol az egyik hol a másik gyártó nyeri a "Yamalub tendert", így még az se tuti, hogy egy cégtől van az olaj...
Köszönöm szépen!
Szerintem a Fuchs-ot szeretni fogja, ha a többit is szerette.