Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10w40 yamalub ez a gyári de repsol is jó bele vagy motul. Én mindet használtam bele és nem ette 1iket sem.
akkor valószínű nincs bent thermosztát... nekem is akkor hült így vissza mikor nem volt bent... a leragasztás nem a legjobb mert állandóan ha megmelegszik lejön és ráolvad a leömlőre... kipróbálva...
esetleg ha kell 1 akkor nekem van...
én is mentem vele még 7fokban is, de akkor is 70-80 között mozogott! a 40fok az már nem üzemihő! túl kevés! ott lehet van valami gond! de ez csak az én véleményem.. annyira nem vagyok még benne én sem!
Sziasztok!

Van egy eladó, alig használt légszűrőm, HIFLOFILTRO HFA4916, 2002-2003-as R1-hez. Ha valakit érdekel 4500,-.
Tudom,hogy még eddig nemvolt igazi motoros idö,de már nembirtam ki párszor gurultam a géppel. Érdekelne,hogy nektek mennyi az üzemi hömérséklet? Mert én 60-80 között indulok. Bár sokan aztmondják,hogy egyböl lehet indulni és menetközben kisgázzal melegiteni. De a lényeg,hogy indulás után nekem visszahül sokszor 40 fok körülire is. Ez a hideg miatt van, vagy a termosztátom rossz? Vagy takarjam le a hütöt?
Eladó E-szabványos GIANELLI rendszer 04-06-os R1-hez,CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ 06705850436.
2000 évjáratú R1 kék-fehér oldalidom van valakinek eladó?
Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, legfőképp, akinek ilyen motorja van, hogy 2002-es R1-be, milyen motorolaj való gyárilag?
Egy hölgy ismerősöm motorján cserélném le az olajat, így szezon előtt, de sajnos ő sem tudja milyen van most benne.
Köszi előre is a válaszokat!
Sziasztok.

Elkezdtük motorgumikat árulni.
Mind új. 2012-2013as gyártás.

Rengeteg méretben, fajtában és stílusban.

Ha érdekel akkor adatlapomon van elérhetőség. Írj rám.
üdv. eladó yamaha r1 , 2001 évjárathoz a képen látott alkatrészek csak egyben ! nem gyári de minőségi fényezéssel. a fénykép nem adja vissza a színárnyalatot ! ár 100 eft. 0620/598-2538 pestmegye
sziasztok !
lenne egy kerdesem , 2003 R1 - mikor hideg a motor 60- 70 foknal megcsuszik a kuplungom de nagyon rovidet csuszik utanna meg ujbol okes , 80foknal- akkar 110 fokig gond nelkul mukodik, egy szerelo szerint tul szaraz a kuplung nincs eleg olajzas , menyire kell olajba uszon? vagy ezek felszaraz kuplungok ? ki tudna segiteni ?
a kuplung tarcsak meg kezdnek feketedni
Dobd ki! Téged átbasztak!
Akkor én sz.rt vettem. Óra szerint csak 299-ig ment.
Köszi, már megoldódott
2007esé van nekem..
Harci seb!
Ejj, ezt a csúnya karcos plexit...
Annak idején, kérte valaki hogy osszam meg ha rakok fel fesz. mérőt, 02-03 R1 generátor problémával kapcsolatban. Így sikerült megoldani:
helló ilyeneket keresek 1.első sárvédő távtartó,2.gyujtásjeladó fedél csavar,3.idom csavar
ok
Jó lenne meg hallgatni és megnézni.
Ha nem gond emailra küldj egy telószámot és meg csörgetlek
pocsizs@freemail.hu
Tudom, hogy szépek. Nekem régen vágyam volt ez a 4 csöves Laser és kíváncsi vagyok rá, hogy néz ki élőben.
A hangjáról nem is beszélve! Arra vagyok a legjobban kíváncsi.
Mi a bajod vele? szépek.
300 -at menjen