Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,hamarosan meg akarok nézni egy 05-ös r1-et.Arra lennék kíváncsi hogy van-e valamilyen típushibája a gépnek,vagy olyan jellemzője, amit vásárlásnál figyelembe kell venni.
sziasztok!
ha valakit esetleg érdekel van egy 100% jó thermosztat eladó, sajnos vettem egy újat, mire ideért a bontott /ebay-es/ ezért válok meg tőle... lepróbáltam az újjal együtt teljesen tökéletes ugyanakkor ugyanannyit nyitnak! nekem sajnos a gyári behalt kb 100 c on kezdett nyitni mikor forrt a víz.... a motor nyaron ritkan volt 90 c alatt... utánna kivettem de a fele hűtőt le kellet raggasztani mert annyira hűlt .... ha valakinek gyanúsan melegszik az R6 vagy R1 valószínű ez a baj mivel már 2x is jártam így...

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Így hirtelen ezt találtam
Esetleg képet nem tudnál küldeni hátulról hogyan néz ki?
Rendben, nekem minden délután jó elméletileg :D
ok csak egyeztessünk mert debrecenben van a motor szervizbe meg gumicserén stb. de ott is meg lehet nézni.
Üdv !Valaki nem bont véletlenül vagy nem tud eladó totálkáros 98-01-es r1-et? leginkább blokk alkatrészek kellenének de egy két idom is érdekel! Vagy esetleg egyben komplett hibátlan blokk!Előre is köszi!
Oké! Ha le tudom fotózni, akkor küldöm a képet :D
csopy,

Az injektor csatlakozóit kellene lefényképezni!
Nekem Leo Vince Titanium kipufogóm van az R1-n.
Kíváncsi lennék a hangjára, hogy hogy szól.
Látom Hajdú-Bihari vagy, lehet meg nézném, ha úgy van.
Hüm az nem itt van :S
Lefotózni nem tudom, amit meg akarsz nézni?
Helló. 55000 csere attól függ mid van
csopy,

Budapest
Hüm és te merre is vagy megtalálható?
csopy,

Van egy R1 (2007-2008) hazsnált power commander, de csak akkor tudom megmondani, hoyg jó -e bele, ha megnézem a motorod...
zoooombi,

feltehetőleg az oldalsztender kapcsolód mindig zárt állapotban van.
Vagy esetleg a kuplungkapcsolód...
sziasztok van egy olyan gondom, hogy az R1 indul lábtámasszal és 1-ben is, leellenőriztem a kuplung kapcsolót, támasz kapcsolót, és az üres szenzort is, mind jó(folytonosságot mértem) mégis beindul... ha valaki tudja mivel lehet a gond kérem írjon előre is köszönöm!
Szia! Mennyire tartod a dobokat, vagy csere alatt mire gondoltál?
Helló urak!
Nem tud valaki használt Power Comandert R1-hez?
honnan szerezhetök tömítések?
gondolom ez lehet a gyári, a service-ben is ugy láttam most 9mm a kiflitől.
nekem van 1 beszúrás körbe a teloszárakon. Addig van kinnt a teteje, vagyis az van egyyvonalban a kiflivel,( R1, 2000)
helló srácok mennyire van kint a teló teteje a felső kifli főlött 2000 évjárat?
van itt olyan akinek a forgalmiban 1 személy szerepel? adtak ki olyat is, vagy ott a vevő kérésére adtál igy ki?
Én tettem rá