Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kétszemély van űlésem is hozzá
a forgalmiban neked 1 személyes? vagy az üléspúp ot te tetted rá?
A legolcsóbb, ha bontottan veszel egy immo.szettet, de olyantól aki ad hozzá tanksapkát is, különben szívás... Szerelni meg otthon is megtudod magadnak.
Köszi az infót azért jó tudni, de hibátlan a gép és nincs nyoma.
Egy balos kanyarban elcsúszot és 1szer vagy 2szer körbefordult a kavicságyban. Nagy baja nem lett szerintem, valószínűleg csak az idomok sérültek. Csak azért tűnt fel, mert egyedi a rendszám meg a kipufogó is.
Akkor lehet de szépen javítottál mert nem látszik semmi a kipu meg akkor új. És mi baja lett akkor v cs csúszott?
Ugyanez a kipufogó meg rendszám volt rajta.
Lehet de nem találtam rajta nyomokat. Tavaly ősszel vettem de már használtam és hibátlannak tűnik. Szépen fut 200 felett el lehet engedni a kormányt.2 éve nézem a motort a hirdetéseken és ez a kipu meg ez a kosztüm volt rajta. Karc sehol se a kipun se máshol. miből gondolod h ez volt?
Hello!

2002 R1 hez nincs egy darab kulcs sem. Ilyenkor mi a teendő? Uj gyujtáskapcsoló? Vagy esetleg tudnak utángyártani? Köszi
Az lehet, hogy ezt a motort láttam megforogni az Euroringen a kavicságyban kb. 1 éve?
nem érdekel valakit hibátlan lasser extreme kipu bilincsekkel. Nagyon jó a hangja. cserélném v olcsón adnám 306120723
Eladó, használt Power Commander-ek Yamaha R1 (2007-2008)-hoz

PCIIIUSB: 40KHUF
PCV: 50KHUF
Bocs srácok, türelmetlen voltam, így hát megszívtam
Ha ide beírsz, de vissza már nem nézel, akkor nem tudunk segíteni! Próbáltam segíteni, és egy motorozásodba került volna, gyári R1 fékcső! De azért szívesen, ha már itt vagy!
Nagyon köszi, közben rendeltem a netről épp a duplájáért
Szia!

5.000+posta az jó ár? Mert akkor van!
Lemèrtem mindkettöt, az r6è hosszabb kb 8 centivel. Holnap visszatèrünk rá,gyári gumi lehet,hogy lesz.Bocs telefonon nincs hosszú ö.
Nem tudom, passzolt volna e

http://www.sportmotor.hu/motor...
Sziasztok! Nincs Valakinek véletlenül elfekvőben 2004-es R1 első fékcső garnitúrája jó árban? Köszi!
Sziasztok!

Tekintsétek meg a következöt:

http://aprod.hu/hirdetes/yamah...
Sziasztok!

Egyedi R1 póló minden méretben.
3500Ft+posta
ewdmusic@gmail.com
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valamelyikőtök használ-e 10w40-es Motul olajat. Több helyről hallottam jókat róla és gondolkodok a cserén. Ami szóba jön: 5100, 7100, 300V
A motor egy 2008-as R1. Köszönön a segítséget!
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy a 2003-as gázbowden eggyezik-e a 2004-2005-sel? 2003-as hoz vevő volnék gázbowdenre. Üdv.
Rotor fedél,fékkar,eladó. 02/03 R1. Bár lehet hogy a fék kar 02-es R6-é. :) R1 hez van még váltó pedálom, ... valahol.Meg még pár apróság.