Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm, délután megpróbálkozom vele.
2 csavar fogja, ha fellazítod, tudsz rajta fordítani.
Érdemes átnézni a csatlakozókat, leszedni, kitisztítani, beállítani. A Service manual a 6-12 fejezetben írja le, hogyan kell beállítani. Raktam fel egy képet, hol található. Karburátor jobb oldala. A Youtubon van video tisztításról, befújja elektronikai tisztítósprayel.
köszi. és mit tudok ezzel csinálni?
A manual szerint TPS (gázállás érzékelő) hiba
Ès találtál már megoldást a problèmára vagy azóta 5E felett motorozol?!
Van egy kis problémám. Inditás után a fordulatszám mérő 0-3200-3300 ra ugrál majd vissza. Mi lehet ennek a hibája?
ne közlekedj vele 5000 alatt :) :D am nekem a gyertyák miatt nemmennek a néha a hengerek, vmi film rétegszerűség képződik rajta, és utánna már oldalt adja a szikrát. Az uj gyertyával is. Pár hét alatt ilyen lett nekem.
helló kedves racingpeet#66 ha megoldható lenne majd írj már légyszíves nekem(oroszjozsef@gmail.hu), mert hasonló problémám van nekem is! 1-2-3 henger megy a 4-es meg csak 5000 fölött! az lenne a kérdésem hogy neked mi volt a megoldás?
előre is köszönöm!(azért írok ide mert nem találok privát elérhetőséget!)
Köszönöm!nem voltam lusta megnéztem én csak nem értettem hogy mi az a 3.6! bocsi az értetlenségemért!
Ennyire lusta vagy? A seggedet nem kell kitörölni?
10 hsz-sal ezelőtt belinkelték neked azt a nyomorult manual-t. Abban benne van... Méévagybarom?
Total 3,6 L
Szűrő nélkül 2,7 L
Szűrővel együtt 2,9 L!
Szívesen!
Helló! annyit még meg tudna valaki mondani nekem hogy 98-as r1-be mennyi motorolaj kell?
köszi
helló!motoros boltban lett rendelve, ATHENA teleszkópszimering,csak ez nem 2 ajkú hanem csak1!és kérdésem az hogy miben különbözik?
Esetleg vkinek egy javított(rögzítő fülek) első lámpa?
Hol vetted a szimmeringet? Teleszkóphoz való?
Még annyi kérdésem lenne hogy gyárilag milyen szimering kell az első lengéscsillapítóba? mi lenne a típusa mert amit rendeltem és ami érkezett nem épp az amire gondoltam! mert amit én néztem az 2 ajkú volt ami jött az 1 ajkú ! sokat számít ez a különbség?
Köszönöm szépen!
Exup motor
exup rendszer
Képem nincs mert már 2éve eladtam.Most meg 05 van ezen meg már nem olyan.Ha jól emlékszem bal oldalrol a tank alatt látszódott. szerintem a neten találsz eladó exap szelepet motorral nem is drágán de ha rendszer van a gép alatt meg direkt szürő nem is szükséges és ha ki van kötve nyitva legyen. Fixáld le
hogy nézz ki ez az exup motor? esetleg egy képed van róla?
exup motorba. ez egy villany motor és két bowden megy bele.Ha megvan jöhet a beállítás
Itt a 98-as évjárat szerelési útmutatója, ebben benne van.
Sziasztok! Én is egy kis segítséget szeretnék. A képen látható idom csavart keresek RN04 es hez. Bontóban nem kapok, az új szett pedig méregdrága. Ha valakinek akad egy felesleges darabja azt megköszönném . Előre is kössz.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek! van egy 99-es gépem 2 hete vásároltam! ,ma felnyitottam a tankot mert érdekes nekem a motor az alsó tartományban nagyon erőtlen és nagyon szarul pörög,amikor benézek a tank alá akkor látom hogy az exup-szelep bovdenje ki van kötve ! na kérdésem most következik!Hova van eredetileg bekötve? mihez megy a másik vége? hogy tudom letesztelni hogy jó-e ? olvastam hogy kb 30 perc alatt be lehet állítani!ebben tudna nekem valaki segíteni?
Előre is köszönöm a segítséget!