Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért köszi!
Köszi! Majd meg látjuk, mert hawernak kell, csak ő a yoshimurába van belebolondulva :D
Szia!

Ha érdekel alkatrész akkor dobj egy emailt.
Adatlapon van.
Szia!

Ha keresel még olajat akkor tudok segíteni.

Motul előnyben.
Sok minden van,de az sajna nincs.
Fékcsövek,kipufogók,h.lánckerék,egy javított jobbos lámpa...
A pályagumi nehezen melegszik be és ha nem vagy egy sportosan motorozó egyén akkor sztem hanyagold.

De ha kellően melegen tudod tartani akkor zsírkirály.

Egyébként meg utcaiba is vannak olyanok amik nagyon jól tapadnak, és könnyebben melegszenek.:
Dunlop D211 Gp racer
Bridgestone battlax r10
én ezeket használom már jó ideje, és szerintem ezek a legjobb utcai gumik az árukon is érezhető, hogy nem hagyományos amit tud.
Üdv Urak!
RN12-re keresnék kuplung bowden-t, ha valakinek lenne!
Bowden esetleg?
Veszélyes vizekre eveztél!
Fórumon ilyen kérdést feltenni..az háborúhoz vezethet!Vezet is általában.
Miért vennél ilyet, mikor pár ezerért veszel mintás pályagumit, aminek a közepe 90 % os.
Üdv Urak!

Lenne egy kérdésem és illetve tapasztalat tanács gyűjtése...
Vágott slick gumiról mi a véleményetek? Már mint utcára? Sokan dicsérik és szidják...
Gyári kuplung kar vkit esetleg..?
Egy havas kép.. (remélem még nem tettem fel)
igy jobb.
üdv! eladó 2009 évjáratú r1 hengerfej+ a képen látható apróságok.ár megegyezés szerint.több infó e-malben. p20joci@gmail.hu
Mikor lesz mááárrr tavasz?
R1-hez R6-hoz összes évjárathoz manuál letölthető és egyéb más Yamaha típusokhoz is.
http://www.yamaha.hu/eu/servic...
Fizetni pedig nálam kell érte
Örök hálám!
Innen leszedheted a Manualt
Helló!
valaki nem tudna nekem adni egy kis infót! van egy 98-99-es R1-em ,a kérdésem az lenne,hogy milyen gyertya,motorolaj,váltóolaj,levegőszűrő,olajszűrő,vezérműlánc
stb... ami kopó alkatrész illetve amit cserélni kell általábanvagy esetleg valakinek valami elektronikus kézikönyve lenne hozzá?fizetnék is érte! illetve ezeket a dolgokat hol tudom beszerezni( kedvező áron) tudtok valami jó webshop-ot?vagy pesten vagy szabolcsban boltot
előre is köszönöm
Nem én árulom. Kettőt hirdettek még tavaly tavasszal, az egyiket megvettem. Szerintem az ár már eléggé alkuképes lehet 1 év hirdetés után. :)
akkor ezt nem te árulod?
köszi a segítséget! :D
Nekem ilyen van a gépen, nagyon jól szól és szerintem esztétikus is:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...