Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Tetszik a motor a motricák főleg! Látszik rajta, hogy volt gazdája. A rendszámtartót visszacseréltem gyárira, de ha a napokban megint csekket kapok (mert gyanus) lehet csak műszakiig lesz rajta:) A dob nagyon tetszik, legalább nem kell vennem sportdobot. Durrog vissza rendesen:D A motorral voltál kint Rossiéknál?
Szia.Enyém volt a motor 2 évig,igaz csak 3000km-t gurultam vele,sokat állt.Az aksi új,feltöltve volt eltéve.Új gumikat kapott nálam,és felpolíroztam a felniket,hátulját variáltam át,a kipufogót alakítottam át,45-ös cső van átengedve rajta,de soha semmi problémám nem volt vele.A matricák Tavulliából (I) vannak,Rossi szülőfalujából,Fan klubjában vettem.Átalakított csővel motoroztam,de semmi gond nem volt vele,szerintem sokat állt,azzal kapcsolatos a probléma.Sok sikert hozzá,jó és a legszebb sport szerintem.Csá
Olajba tudtok ajánlani vmit? Tükörje nincs valakinek, 2000es évjáratúhoz? Am sikerült elinditani a motort, 2 gyertya is kukás volt. Meg nemis bele való volt benne.
szevasztok...egy pici segitsegre lenne szuksegem r1 99 rol lenne szo a moci hibatlanul mukodik csak neha nekem is kidob egy hibakodot 0-7500 felugral a fordulat de abbahagya es szepen megy a moci csak azert piszkalja a fantaziamat hogy mi lehet...ha valaki tudna segiteni azt elore is koszonom
Az hibakód, az üzemanyagszint jeladó hibáját jelzi. Próbáld először megnézni a csatlakozót a tank alatt hátha csak ott a gebasz
ha beakarom inditani akkor csak tejles gáznál lehet, akkor elpöfög alapjáraton és ha visszaengedem a gázt leáll, akkor mi baja lehet? Gondolom nemindul el minden henger. Mit nézzek meg rajta, merre induljak. A fordulatszámmérő 8000 ig kimegy pár mp-nként.
köszönöm szépen, azthittem valami vákumcső
Szia!
Szerintem sehova nem csatlakozik.Nekem se megy rá semmi és szervízinformációban sem láttam,hogy valami kellene oda.
Tudnátok segiteni, hogy ez hová csatlakozik? A karbisor másik oldalán is van 1 ilyen csatlakozó. Átlapoztam a s.m. alt 3x is, de nemtalálok róla képet, hogy hová mehetne. Nekem pedig nincs rádugva semmi. A neve : 12 Vacuum chamber air vent hose

2000es évjáratú R1ről lenne szó
Köszi Roli ;)
sziasztok segítségre lenne szükségem!van r1 2001-em(rn04)szeretnék belerakatni dyno-jet-et karburátor kittet dob rajta annyit,hogy megérje kicserélni,és mennyivel fog növekedni a fogyasztás?ja és kéne egy jó szerelő aki beszinkronizálja és kicseréli köszönöm előre is
Köszi
Na, így már más a leányzó fekvése! Használd egészséggel!
Ez nekem egy kicsit sok.

Yoshi hangjánál jobbat meg még nem csináltak.
Az enyémnek csak egy baja van, nem karbonmintásat vett az előző tulaj (mert sokkal többe kerül).
Nekem a yoshi a mindenem.Ennek sem rossz a hangja meg gyönyörű de termignoni vagy yoshi
Mi bajod vele? Erre a mocira szebbet nem hiszem hogy találsz.. legalábbis az én véleményem szerint!
laser kipu nem kell valakinek? Akár csere is érdekel
Van itt olyan 2002-2003-as évjárattal rendelkező tulaj Budapesten vagy vonzáskörzetben aki tudna segíteni és rám ér egy negyed órára?
Röviden:
Törött volt a motorom eleje, 95%-ban elkészültem az újjáépítéssel, de van bennem 1-2 megválaszolatlan kérdés amire nem tudom meg a választ ha nem látok élőben egy ép motort. Hova van rögzítve és mire a benzinpumpa relé, a világítás relé, hogy van elvezetve a fényszóró kábel, a hűtő ventilátor relé és a biztosítéktábla helye. (utóbbi 2 azt hiszem a duda konzol műanyagjára van akasztva, de nem tudom) Szóval csak bekukkantanék a kormány és a lámpa közé, hogy tudjam mit kell beszerezni a relék rögzítéséhez és melyik kábelt hol vezessem el. Ne össze vissza lógjanak már a cuccok meg gyors kötözőzve legyenek, meg akarom csinálni normálisan.
Köszi!
Azért hirdette olyan sokáig mert 1690000-röl kezdte
Már nem hírdetem mert nem fizetik meg. És rá jöttem hogy jó motor gondos volt a gazdája
Sziasztok!
Van 3 db eladó jegyem a Symában megrendezésre kerülő SuperMoto versenyre. egymás mellé szólnak a jegyek (ez a 8000 forintos jegyek az 5. sorba)
Már nállam van csak érdekelt volna a múltja.
Ez nem sok de köszi
Hogy jön a képbe a takaró ponyva?
Ponyvával a motoron motorozzak?
A takaró ponyva meg 5000, és nincs gondod!