Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nem tud valaki 07-08-s R1-re sportkipufogót eladót?
Az előzőt is innen sikerült vennem, csak azért érdeklődtem ide be :D
Előre is köszi!
Sziasztok! Motul 5100. 10w50 olaj Eladó! 2000ft/Liter
Szép napot mindenkinek.
horvatht74@gmail.com
85000 ft az új ára 2300 euro
Sziasztok!

Kérdésem lenne. Egyik haveromnak 2002 R1-e van. 1db kulcsa volt a vashoz de beletörte . Ilyenkor mi a teendő? Lehet csináltatni? Köszi!
Köszönöm ,megpróbálom nála !
Eladó 04-06-os R1-hez egy e betűs GIANELLI full rendszer,csak telefonon érdeklődj 06705850436.
javítok : nem hasidomot hanem farokidomot akartam írni!sorry
Helló! Érdeklődnék ,hogy valakinek nem lenne bal oldali kormánykapcsolója(le van törve a szivató),2db gyári tükör,illetve ami nagogy érdekelne az a hasidom alatt található idom lámpával együtt!(vagy esetleg hol lehet kapni ezeket az alkatrészeket!) illetve más alkatrészek is érdekelnek , gondolok ez alatt idomokra!
Előre is köszönöm!
helló 00-01- hez keresek első féktárcsákat
Egy olaj paramétereit nem csak az határozza meg, hogy az alapolaj ásványi vagy szintetikus.
Én ásványit egy sportmotorba bele se töltenék...

Ha a Motul is az 5100-ast ajánlja, szerintem azt rakjál bele.
Ha nagyon csipegeti, akkor pedig vadászol egy magasabb meleg oldali viszkozitással rendelkező szintetikus olajat.
(Vagy kiderítedd, hogy miért/hol tűnik el az olaj).
Nekem 02-ben Castrol Act evo 10w40 van résszintetikus, nincs vele baj.
Elfejeltettem irni, hogy a vas 2000es évjáratú. Néztem a motul oldalát, ott nekem is ugyanezeket a szintetikusokat adta ki. A szerelési kézikönyvben semmi értékelhetőt nem találtam, van benne 1 hőmérséklet viszkozitás diagramm és kész. Több helyen is olvastam, hogy a régi motorokba még ásványi a jó, mert azt nemeszi annyira, csak gyakrabban kell cserélni. De többen is a szintetikus javasoltátok, ugyh akkor azt veszek bele.
Különben meg meg kell nézni, hogy a Motul mit ajánl az adott paripába:

http://ew5.earlweb.com/search....


2005-ös R1-re:

Best 300V 4T FACTORY LINE 10W-40
Better 7100 4T 10W-40
Good 5100 4T 10W-40
Mivel én papásan használom és csak néha forgatom el a vasat 5100-as raktam bele.
~6000km-enként meg csere.
ezt direkt nem irtam, ezt nem az én pénz tárcámhoz találták ki
Motul 300 V 15W50
Segítségeteket kérném ismét. Olajcsere előtt állok, olvasgattam keresgéltem sokat. Ezek közül szeretnék választani. Motul 3000 20W-50 ásványi, vagy Motul 7100 10W-40, 5100 4T 10W-40 szintetikus.

Első nagymotorom. Pályázni nemfogok vele, de arra fogom használni amire vettem... :D :D
Szép..........
Szia!

Mi az ára?
2000 évjáratú kék-fehér bal oldalidom valakinek eladó?
Most cseréltem olajat, a levegő és olajszűrők még az eredetiek voltak benne. Szerintem nem cseréltek benne semmit. De mostmár rendben lesz
Szia.Nem a motorral voltam kint,kamionozok s az által sikerült eljutnom.A kamionozás miatt kellett eladni is,mert nem volt értelme,hogy itt álljon a garázsba.Nagyon sajnáltam,jó a futómű,fék,kényelmes,erős,szép s szinte új motor.Olajat cseréld le,ha a Zakarnál nem cserélték volna,s go...!Csá