Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2007-2008-as R1-et vennék ha van valakinek eladó az kérem jelezze!
Jamaha szar. Foleg az eregy. Semmi erő, nemisszép.
A dukáti mongyuk szép, de inkább jol szól.
Yamaha - Ducati meg vannak a többiek (NA MOST JÓL MEG KÖVEZHETTEK HOGY MINDENKINEK MÁS AZ ETALON STB. STB
Az jóó motor csak ne pörgesd nagyon nehogy belebegjen a szelep amúgy brutál az eleje, meg a teljesítmény
Én eladtam hál isten ! Most rendeltem meg az új ZX-10RR-T!
Fel fel De ezen legalább a kitámasztó rögzítő csavarja a helyén van
Neked mi történt? Zongoragyár felrobbant?
sziasztok.ha tud valaki légyszives szóljon idomsérüllt r6r érdekelne ,cserélném egy 2005. 12.havi zx636-ra .a motor valóban szép állapotban van üléspúp,sportdob ,zöld,24000km.törzskönyv,fényképeket küldök.segitségeteket előre is köszi.bergabi@indamail.hu
Sziasztok!

Yamaha motorok szervizelését,továbbá gyári alkatrészek, kiegészítők beszerzését vállaljuk kedvezményes áron!
Elérhetőségünk adatlapon megtekinthető.
Jóóóó, csak nehogy kiessen a hajtókar csavarja az S1000RR-ből
Gépet kellet volna venni!
ok megvagy
küldtem requestet
Szia igen ugyanezen a néven vagyok fenn most is játszottam azért késön irtam te is fenn vagy ? ha igen jelölj be frendlibe szeretek fulessel csapatba játszani hatékonyabb mint egyedül
Szia!
Bocsi de ismerős a név, szoktál játszani BF3-at a VHQ szerveren?
jó bütykölést
Isten vagy! Sokat segítettél!
a segédváz aljára van felfogatva 2 csavarral egy tartókonzol ha minden jol ment foto is van hozzá
Kipuff TAKARÓ MŰANYAG
Üdv Urak!
Megnézné nekem valaki, hogy a kipuff összekötő 2 felső csavarja mihez van rögzítve? Hülye kérdés, tudom... Esetleg képet lőne valaki, aki mellett ott a motor?
Köszöntem!
Sziasztok! Ha valaki épp készül eladni, vagy tud eladó 2009től R1-est kb 2,5 millióig, ne tartsa magában. Épp most vittek el eggyet az orrom előtt bakker, mert be akartam számíttatni a motorom, a másik vevő ugyan később jelentkezett de az egészet KP-ra vitte, ez természetes hogy neki adták, de ettől én még bosszús vagyok nagyon........... Pedig már beleéltem magam. :)
Sziasztok!2007-08-as r1 hez keresek pàlyaidomot.csak komplett garnitura érdekel és lehetöleg nem szarràtörött,javitgatott!köszönöm
Hűűű baszki ez tényleg az én motorom remélem a következő blokk jobban bírja idegekkel
ARob ezért nem kell kölcsönadni motort...Még jó hogy te is ott voltál és nem így kellet visszavinni hozzád
180Km/h 2player wheelie közben történ NIGHTWOLF ?