Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Egy kérdés..
Ha nem az olaj, akkor mi lehetett a probléma szerintetek?
ez a olcsot jot de azt kp ban fizetem de max 800eFt de csak fele van meg kp ban,azt legyen hozza tartalak motor ,meg olaj es ingyen benzin de azert tisztaban vagyok ezzel azzzal de megis hatha akad rendes tulaj aki osztogatja a mocijat
Szia!

Vannak motyóim amiket keresel...
70/6321-829
a turagep :D

(most talaltam)
Szia! Idén biztosan nem. Tavaly sikerült nagyon durván kiköltekeznem magam (Igalban beruháztunk), úgyhogy marad a siófoki krúzolás a nyáron meg a zsíros kenyér.
Viszont ha idén is rám hallgat a teremtő és nem a mezőgazdászokra, akkor a nyár végén elkezdek keresni úgy 1.5 milla környékén egy kész pályagépet, hogy ne nekem kelljen mindent összevadászni és betolom a BMW helyére a garázs végébe. Most húzok is aludni mert ahogy visszaolvasok látom, hogy már álmodok...
Megkapott mindent időben, így nem ért meglepetés soha! 58.000-nél elkezdett kopogni v.mi a blokkban (igaz, hogy épp a H.ringen hajtottam )Kiderült, hogy átb@sztak az olajjal és az persze nem bírta a pályázást. A két középső hengernél koptatta meg egy kicsit a hajtókarcsapágyakat és ez adta a hangot melegen. Innét tudom a pontos tarifát, de ennek lassan két éve és azóta több mint 10.000 km-t mentem vele továbbra sem kíméltem jobban mint azelőtt és hibamentes. Amúgy 58.000-nél szétszedve a blokkot semmi kopást nem láttunk sem a hengerek falán sem a váltón, egyedül az olajszivattyút hajtó vékony láncot cseréltük ki pluszban, de azt sem lett volna muszáj. Filléres tétel, talán még 10k sem volt. Akkor viszont visszaépítettem teljesen gyárira. A PC hiányát utcán nem érzem, az Akra evolution meg jobb, hogy ment a p...ba mert nekem már túl hangos volt, a gyári pont jól szól. Amit viszont bánok, hogy eladtam az a kormányteló és a gyorsgáz. A lényeg, hogy most full gyári és éppen ettől csak a szakavatottak tudják róla, hogy már kilenc éves. Meg is tartom, de csak azért mert volt pályán, szervizkönyvet az utóbbi években már nem írtuk és a számláló elkerülte 25.000-et. Kinek kellene egy ilyen hulladék!?
Már nem tudom változtatni
Máté!
07-08-as R1-et kellet volna venned, és akkor a neved........
a 07-08 R1 kipufogója nem jó hozzá
Sziasztok, 2004-06-os r1 hez keresek yoshi vagy akra rendszert, vagy csak dobokat! Valaki tudja, hogy a 07-08 as dobok passzolnak e a2006ra? Köszi! Üdv
Idén pályára is fogsz menni?
Szia! Sajnos Csak ezek maradtak az R1 után!
Ennek örülök! :) Nem tudom miért ijesztgettek engem a 30-40.000 km-rel, ha a tiédben majdnem kétszer annyi van, és semmi baja! A kötelező dolgokon kívül ami elő van írva, meg persze olaj gumi amit mindig kell... , kellett valamit csinálnod rajta?
És akkor a hátsó féknyeregre mit mondasz?
Nagyon öszvérnek tűnik nekem...
ez nem 2003-as csak a segge max .

http://www.subito.it/moto-e-sc...


ezért kérdeztem hogy megoldható-e az átépités. Utána kérdezgettem elméletileg lehetséges. Az ára sem vészes.
Az 1.3-as is 1.5 volt par hete.
Gyorsban odaadna 1.3-ert.

A helyedben megneznem a Gixert is vagy a Kawat.

De barmit is akarsz venni,ne vard,hogy szare/hugye eladjak Neked.

Bocs,csak szar a billentyuzetem.
Ekkalappal!
Tisztában vagyok az árakkal,de olyan helyről akarok venni aki el is akarja adni a motorját nem csak hirdeti.Tudom hogy a gondos gazdák nagy része olyan hozzáállású hogy kirakja egy általa kigondolt árra,és ráér az eladással mert tudja hogy egy jó,megbízható motorja van amit nem fog szarért eladni ezért inkább addig vár amíg jön egy olyan vevő aki az általa kínált áron meg is veszi.De sajna most elég rossz helyzetben van a járműipar,az ország helyzetéről meg inkább ne is beszéljünk.Lényeg hogy aki meg van szorulva az úgyis eladja olcsóbban,bízom benne hogy kifogok egy ilyen darabot.Ha nem akkor meg próbálok locsolni hozzá...
Na b.meg én a másik chrissre gondoltam csak már nincs meg a száma sem...

Idén ment már v.ki? Én egy hete úgy 50km-ert...

Kicsit visszaolvasva, 70.000 van az R1-ben és fasza nagyon. Amúgy a hajtókarcsapágyakat is simán meg lehet úszni egy százasból olajcserével meg tömítésekkel stb... Szóval baromság,hogy egy vagyon!
Akkor nekem 1.27!?

Srácnak van kp.-ben vastag egy milla aztán máris elvette az eszét!
ez jó, tetszik!
Így első blikkre nagyot mosolyogtam! Köszi!
A kivánságlistád szerinti moci 1,5mila ezek jó gépek még ha karcos is egynémelyik ha rendesen szervizelték megérnek 1.3mat is karcosan
1.3-ert tudok egy full karcmentes 05-öst.
06707760260
Egy hivast meger.
Nemtudom majd elválik,kp-ben fizetek,egy összegben.
Karc menteset ennyiért hát szerintem nem kapsz de legyen szerencséd