Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Érdekel a komplett kuplung, a részleteket beszeljük meg telefonon. Add meg a számod, de a 30645-8746-on is elérsz. Előre is köszi!

Jozsi
Eladó:

04-06 R1-hez komplett kuplung szett.. kuplung kosár, tárcsák stb...
új! 60.000Ft
Hello, 2004-06 os r1-hez keresek a bal oldali helyzetjelző izzó fölötti kis műanyag fedelet és jobb oldali légbeömlő rácsot! Ha valakinek van az jelezzen! Kellemes ünnepeket!
Elnézést, hátsó fékbetét..
Eladó Ferodo 2083P első fékbetét YZF-R1 (2002-2003) 3890 Ft-ért.. Mail: lucifer0820@freemail.hu
Ebbe is 30 körül van. De akkor hagyom csak zörögni, Kawasakin már megszoktam úgy is, azok is alapból nem a leg halkabbak
Ez jó volt
Van egy vicc: Cowboy megérkezik a kocsma elé. Leszáll a lóról, bemegy, odaballag a pulthoz, kér egy whiskyt, s elkezd iszogatni; a zene megy, nagy a sürgés-forgás. Egyszer csak berúgja a lova az ajtót, feszült csend, odamegy a bárpulthoz, kér egy pohár whiskyt jéggel és szóda nélkül, felhörpinti, sóhajt, megtörli a száját, elindul a lengőajtóval ellentétes fal irányába, felmegy a falon, végigbaktat a plafonon, az ajtó melletti falon lesétál, s egy sasszéval kombinált hirtelen fordulattal kilibben a libbenő-ajtón. Dermedt csend. A légy szárnyai sem vernek. Ekkor a cowboy megszólal:
-Ez ilyen. Ez nem köszön.
Ja alap tulajdonság nemkem 8000nél kezdte most32000van benne azóta zörög de nem csuszik stb hagyni kell és menni vele menbetközben ugysem hallod
Sziasztok! Egy kérdésem lenne a tapasztalt hangvillásokhoz. 04-05-ös R1 alap tulajdonsága, hogy zörög a kuplung üresben? Ha behúzom a kuplungot akkor megszűnik, ha kiengedem újra zörög. Köszi a segítséget.
Oké,köszi!
Én is azt töltöttem bele.
Alapvetően nyugisan használom, csak néha tekerem meg a szarvát.
Én 6000km után szándékozom lecserélni.
hello mindenki! 2006os r1hez jólesz a motul 5100 10w40? nem pályázom vele! és KB mennyinél kell cserélnem? elöre is köszi!
üdv.
2000évj. R1 Bal oldalsó idom valakinek eladó?
Kezdőknek való! Alul alig tol, és fenn se egy vadállat (meg is írták minden összehasonlító tesztben).

Én helyedben valami harapósabbat választanék.
Vki kezdő motornak...én sokadiknak választottam.
Ha ilyenen gondolkozol szólj anyádéknak koporsó ügyben...
Kezdő motornak?!Ez jóóó! Ne.
Vmi 6kilóst inkább!
Gyújtásra teszed ,de nem indítod el fellazítod a tps csavarjait , lehúzod a TPS-ről a stekkert 2mp mulva visszadugod, ekkor a fordulatszámmérő fixen kitér,( amotor nem jár , a gázkar alapállapotban van) addig kell elfordítani a TPS-t , amíg 5000-ret mutat, itt kell lefixálni, gyújtás le és kész. Előtte nemárt a karbiszinkron.
Azóta csinálja mióta kicseréltem az aksit.. Hogy kell a TPS-t beállítani?
TPS. Hiba, vagy a TPS áramkörében van hiba ,de az ís lehet , csak be kell állítani aTPS-t.
Ez a TPS hiba kódja.
Üdv eladó megmaradt,utángyártott új idomok,2006-2007 évj-hoz nagy része takaró és diszitő idom és egy hasidom és hátsó sárvédő egyben 15e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Köszi Feri. 0 és 3000között ugrál. Akkor 3 a hibakód?
Egy terhelésfüggetlen érdekelt volna.