Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs, és igen, próbálták.
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy 2008-as (RN19) R1-ben van-e környezetvédelmi tiltás, illetve valaki próbálta-e már kiiktatni?
Köszi!
Sziasztok!
Valakit érdekel egy hibátlan hátsólábtartó pár 2002-2003-as R1-hez?
Máté
Köszi! Még nem próbáltam, de most meg kérdem
Szia!
Ezt próbáltad már:

http://iwiw.hu/i/klub/hobbi/So...
2004-2006-os R1-hez keresek 1 db. idom csavart. Eladtam a motort, szégyellem így odaadni. Ha tud valaki kérem jelezze.
Sziasztok! Nem tud valaki 2004-s R1-re bubis plexit?
Nem foglalkozik már vele senki.
iden sem volt r1 tali
de a telefonra sajnalod a pinzt,mi.! te irtad hogy most akarsz venni.70km re volna toled.. garazsban van hely, elfer. nem is kell az neked.cdak fonnakadnal vele a fan
Ha valakit érdekel gyári új alkatrész, elvileg bármit, bármelyik évjárathoz betudok szerezni, gyorsan és kedvező árban!
érd.:
patvaros87@gmail.com
Üdv
/70es helyett egy /60as Pilot Power 2CT-t raktam előre. Valakinek van tapasztalata hosszabb távon 70es után 60assal? Különbsésget vett észre valamiben? Köszi!
mit gondoltál barkóbát fogok veled játszani,hogy mennyiért méltóztatod eladni a csodamotorod?eléggé el vagy tévedve szerintem,nem hiába árulod másfél éve
"akkor viszed amikor akarod"

Mi rosszat írt a Zsolti,hogy így reagálsz rá?
Szaisztok! Eladó a képeken látható 2004-2006 YZF Yamaha R1 sérült és ép teljes idom garnitúrája csak egyben vihető el. Adók hozzá ebben az árban még egy üzemanyag tartályt is, amin KB 2-4 cm es pici horpadás és karcolás van, tehát 2 db üzemanyag tartály van az árban az ár 150000 Fix. Ha érdekel, ezen a számon érsz el: +36-70-649-46-33 üdv Gábor
nem te volnal zema....... de autopalyat nem emlitettem.
mi van veled ?lessz bmw`?
alkudni akarsz,jot akarsz,szepet akarsz , mindent akarsz de 1 szaros 2perces telefonra sajnalod a penzt? ha erdekelt volna akkor csöröghettel volna.
vegye hondat az nem csörög
Tehát 280-nál elfogy? Mi ez a szar?
na hagyjuk egymást békén szerintem....
akkor viszed amikor akarod.
Az is meglesz
Csak nem venni akarsz inkább egy negyediket
senki sem akar megszabadulni még 2 two brotherstől? :D (RN12)
én nem alkudozom,valamelyik hozzászólásodban írtad,hogy nem érvényes azaz ár,ami a hirdetésben szerepel...azért kérdeztem,hoga,hogy mennyit szeretnél akkor érte?
Én motort szeretnék venni,nem 5 év múlva,hanem most...
ne itt keljem mar alkudoznunk.
amugy te olcson akarsz venni en meg dragan eladni,ez igy volt mindig is.
viheted 1,5ert is de viheted 2,2 ert is
azt azert ne feledd iden is csak 4 x volt beinditva,es meg mindig nem erte el a gep a 8000km.
nem azter adom el mert szar vagy masik gepet akarok,hanem azert mert mar nem akarok közutom 150-280km/h szaguldozni