Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy valaki akkor vette mert raktáron volt, de 2003-ban már másik model jött ki.
Szia! Láttam hogy R1 topic, csak nem találtam R6ost. Szóval akkor ez nem lehet semmiképp 2004/5 havi. Vmi geb*sz van akkor vele?. Köszi!
Ez az R1 topic
Ezt a fajtát 2002-ig gyártották. 2003tól már injektorosak, és az első fényszórók projektorosak, de a teleszkóp még nem fordított és a fékek sem radiálisak(2005-től már fordított, radiális, de a kasztni u.a)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1-6104564
Hello srácok !

Valaki tud valamit erről az R1-ről? Nagyon érdekelne az előélete ha valaki megosztaná velem :) Válaszotok várom és előre is köszönöm!:)
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy: Néztem egy R6os mocit, szép és jó de vmin megakadt a figyelmem, a következőn: a tulaj azt írja hoyg 2004es évjáratú, és 2006ba lett forg-ba helyezve. Ez szép és jó. DE. Ezt a nagyobb kasztnis R6ost nem csak 2002ig gyártották? Szóval mi ez a +két év? Mert nem az, ha tényleg jó a moci akkor jólvan, csak azért ahoyg néztem 650körül is lehet szépeket kapni, ez meg 100assal több. Köszi szépen előre is a válaszokat! Itt a link a motorról : http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6_25kw_akorl-620551
8
Sziasztok, 07-08-as R1-eshez keresek baloldali gyári kipufogódobhoz takaróidomot.
r1 04-08-hoz való fékkart keresek jóárasítva, akinek van felesleges, szóljon..
Szia .Ok átküldtem
Üdv !

Köszönöm.
Szia.
Bocsi nem voltam mostanában net-közelben.
n0k3dl1@gmail.com
nem mert a hátsókereket hátráb kell állitani,ha hátra nagyobbat teszel, akkor meg elörébb. a lánc feszességét kell figyelni
a motort mennyiért szeretnéd eladni?
megkerdeztem de nincs neki
a motor is elado de ezek mind vannak meg hozza,jol hitted
elnéztem,azt hittem a motorod eladó...
Azt megköszönném!
nincs de megkerdezhetem
nem volt muanyagosnal ha ez volt a kerdes.
attol fugg mit szeretnel meg elvinni.2tankom van..2labtarto.2kipuff.este vagyok telefonon.hivjatok alkudozunk.ez igy korrekt
csak gittelve kellet es azt is csak minimalisat.nem arulok uj motort.hiaba vigyaztam rea mind szemem gyongyere akkor is megesett.
Nincs valakinek elfekvőben 5db felesleges idomcsavarja? (imbuszos, gyorscsavar)
Köszi!
g_area51

Érdekel engem is. Idomok sérültek, vagy ki lett javítva?
mennyit szerenél érte kapni?
enyem elado, lassan papirozom,muszakiztatom,hirdetesem ne tevesszen meg,regi ár