Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap megnezhetem neked, egessz motort festeni akarod?
akkor legkozelebb gyere hozzam azt olyat kapsz amilyet akarsz.csak jo festőd is legyen mert külömben nem sokat er a faradozasom
Nem akkor nyert a narancsos csapat a választáson és onnan a vörös is narancs színű
Nekem annó vagy 8 éve az akkori Yamaha szervizben kevertek színkód alapján vörös helyett narancssárgát Remélem azóta változtak a dolgok.......
a basf nel nezd meg de lehet mar ugy hivjak hogy RM
Nekem csak úgy keverték volna ki, hogy viszek mintát, és arról szemre...
Amire még rájöttem ennek az oldalnak a segítségével, hogy mióta a yamahánál gyártásban van az R1 ez a király kék szín minden évjáraton ugyan az.
http://www.colorrite.com/matri...
Tudtok olyan helyet ahol kikeverik nekem a gyári 2003-as királykék színt?
Esetleg valaki volt már, hogy gyári színt kevertetett? És ha igen hol csinálták meg?
Köszi!
Gixxerben nem gondolkodtam, ez a 2 típus volt ami látómezőbe került. Az már nekem túl sok a jóból.
Keveset futott 45 fogas hátsó lánckerék eladó!
Szia! 04-06 R1 féknyerged volna eladó?
Őszintén megvallva ha 2003-as gépet vennék, akkor GSX-R 1000. Az bitang egy gép. És még olcsóbb is mint a Yamakka.
Mármint az R1-et? Nagyon szép motorok, műszakilag is ott vannak, de nem annyira felhasználó barát, mint az RR. Az alacsony plexi miatt a szél sokkal jobban belémkap.
Meg fogod bánni valszeg. . .
Ja meg egy IRC gumimelegítő fix 80c 40péz irányáron
Sziasztok Mindenki. 04-06 R1hez van eladó hátsó felnim tárcsával sérülésmentes 40péz meg egy gyári bukógomba szettem 20péz irányáron ha valakinek még ilyen régi motorja van mint az enyém
Ha a kolega nem vinné el, engem is érdekelhet.
Üdv! engem érdekelne, mennyiért adod?
eszti1975@gmail.com
Üdv Urak!
Van egy 530-as, arany színű DID láncom elfekvőben (kb. 1500km-t ment RN19-en), ha kell valakinek, olcsón megválok tőle. Patentszemet venni kell hozzá!
Köszönöm a pontos és teljes választ.sokat segítettél
482cm3 az R1 2000 manual szerint. Belső cső tetejétől, összenyomva rugó nélkül 74mm
Nem a mennyiség az előírt hanem a légrés. Bármely szakszervízben megmondják neked illetve bármely futóműves.
Sajnos a mostani keretem ennyit enged meg.
sziasztok.valaki tudja véletlenül hogy a 2001 es R1 első teleszkopjába mennyi telóolaj megy? segítséget elóre is köszi