Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Srácok, segítség kellene.
2005 R-1 levegőszűrőcserénél a tankot felemeltem, kiszedtem a 9 db. csavart és a fedelet nem tudtam felfeszíteni. Rosszul csináltam valamit talán, hogy kellene tovább? Köszi.
Ma beszéltem tekercselős csávóval ő aszt monta hogy most másképp fogja megtekercselni, eddig delta tekercselés volt rajt vagy mi és most csillagba tekercseli újra. Állítólag sokkal stabilabban üzemel. Gariból megcsinálja. Kíváncsi leszek.
Enyém sem akart annó többel menni....
Hát ez nem válasz....
Ennyit tud....
Még nem foglalkoztam vele komolyabban, de tervben volt.

A jelenség okát jó lenne megtudni, és valamin módosítani. Külföldi fórumokon is biztos ismert a dolog.
Én is gondoltam rá néztél már valamilyet? Akkor is a végső cél az kell hogy legyen hogy megszüntessük a problémát!
Ennek nem örülök, azt hittem az újratekercselés után nem tér vissza a probléma.

Fel kellessz szerelnem egy fesz. mérőt, hogy legalább ne a semmi közepén hagyjon cserben.
Előző tekercselést ő csinálta kb 8 hónapja... elvileg még garis de se blokk se semmi....8 ezret bírt kb.
Olyan 5-6e km van benne, idáig bírja. Itt a képesmotoron hirdet egy ózdi tekercselő, ő csinálta. Weboldala is van
Neked újratekercselt téma meddig bírta? Jó még? hol csináltattad? Állítólag újra elő fog jönni ez a hiba előző tulaj is már tekercseltette....
Minden esetre még működik. Ha rakod össze, menetrögzítőzd be jól az állórész csavarjait, mert nekem X ezer km után fellazult és beleért a forgórész.
Üdv a klubban Én kérdeztem a tekercselőt, de nem tudott(vagy nem akart) rá egyértelműen válaszolni.
Helló! segítség kéne! Van egy 2003 as R1 em szétégett a töltőtekercs benne, valószínű ujratekercseltetem vagy veszek bontóból használtat. A kérdés az hogy mi okozza a szétégést és mi rá a hosszútávú orvosság?
A válaszokat előre is köszönöm!
6$ amcsiból kb 1-2 hét a szállítás. A postát le kell beszélned az eladóval:
http://www.ebay.com/itm/Yamaha...

vagy amit nem kell lebeszélni mert postázza automatikusan hozzánk az ez:
http://www.ebay.com/itm/CLUTCH...

Lengyelből jönne 20$ + ingyen posta, de új!
Ebay!
van egy ESJOT bontatlan új alu láncvédőm ha valakit érdekel

R1 YZF 1000 '98-'01 -es modellekre jó

5000FT az ára

jedis@freemail.hu
Tökéletesen csúszott :))))
Sziasztok!
2001 es R1 hez kellene kuplung bovden, 10 perce szakad el. Esetleg valaki tud olyan helyet a neten ahonnét jó áron lehetne rendelni? Én eddig nem találtam sehol,vagy rossz helyeken keresem.
Előre is köszi.
ja neked jo allapotu kell,sajna az enyem tőkeletes
itt az enyem 2007es s meg mindig nem ertem el a 8000kmert
csőrr ream 205456156
Üdv!

Keresek 07-08"-as R1-est vételre, ha esetleg tud Valamelyikőtök egy jó állapotút akkor írjon :)
Azonban az én R1-esem eladó:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Jók voltak a darabok. Kicsit nagyobbra hagytam, majd cikkcakkosra vágtam, így talán jobban fog tartani. Megcsináltam ma a bal tetejét is.
Egész jól összepászítottad. Legalább lett valami haszna a porfogómnak
Megjöttek ma a törött darabok, köszönöm! Meg is barkácsoltam egy részét. Hátulról még megerősítem üvegszállal, bár így is bika. Csiszolás, szórógitt, kevertetek egy spray gyári színt megfújom és kész is.

Ilyen volt, és most ilyen: