Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
A 2009hez érdekelne a PCV. Mennyi lenne még pluszba a beállítása?
Van.. .
Van tükröm...
Komplett váltót tudok adni. ..
Tévedsz. Sajnos yamaháéknál sosem sikerült 180 pacis gépet összehozni.. .
Leirni meg bármit lehet.
sziasztok
Keresek 2005ös r1hez váltó alkatrészeket
Szia engem érdekelne a két visszapillantó tükör az R1 hez ha meg van még üdv maci
Sziasztok, kérdésem lenne hozzátok 2008 s R1 hez kéne jobbos balos visszapillantó tükör és egy magasított plexi jó árasitva. email címem:dodomaci70@gmail.com Segítségeteket előre is köszi
üdv! 2004 es R1 tudtok erről a típusról valamit? ilyet szeretnék venni. köszi balázs
*lámpa...
2002-2003 R1-hez van valakinek első láma reléje?
Köszi!
Esetleg őt kérdezd:
zozoR1@freemail.hu
Hali!
A 2007-es R1-re keresnék s.dobokat!
Esetleg vkinek eladó?
Sziasztok, ise is beírom, hátha tudtok segíteni:
Van egy 2008as r6-om, újabban a következőt produkálja: Egy bizonyos idő után kiírja, hogy 'ER_1' és a hőmérséklet helyén meg 'Hi' villog. Majd eltelik pár másodperc és megint mutat rendesen.....
Ma mentem vele és megint dobta ezt a ER_1 és Hi dolgot, de most megvariálva egy ER_3 és 'Hi'-vel, majd az ER_3 átváltott 64-re.... Ez mi lehet vajon?
Amire eddig rájöttem, hogy ez "No signals are received from the ECU". Kimozdulhatott a hőm. érzékelő? Vagy az ecunál vmi?
Találkozott már valaki ilyennel?
A moci tök gyári semmi pimp nincs rajta.
THX!
köszike
Eladó akciós Power Commanderek:
1 db Yamaha R1 (2007-2008), PC3USB, használt: 37.000HUF (eredeti ár: 80.000HUF)
1 db Yamaha R1 (2007-2008), PC3USB, új: 65.900HUF (eredeti ár: 80.000HUF)
2 db Yamaha R1 (2009-2010), PCV, új: 65.900HUF (eredeti ár: 87.200HUF)
Gyári motor emelő első + hátsó egyben olcsón eladó! 25e a kettő együtt!
Sziasztok! Volna egy problémám 2001 es R1 hez keresek gyári első lábtartó szettet konzolostól kompletten ha valaki tudna segíteni megköszönném
Ez így akkor tényleg érdekes.
nem volt cserélve blokk a szerviz könyv alapján ezért is különös...
A forgalmiba hátuljába nincs bele írva valami, hogy nem e cseréltek benne blokkot valamiért? Van 2 hawerom blokk cserés volt mind a kettőnek a motorja. Az egyiknek lánc szakadás miatt, a másikról meg nem tudunk semmit, de mind a 2 új blokkot kapott.
05-ös forgalomba helyezés, szerintem...
Sziasztok!
Kérlek segitsetek, szeretnék egy R1-et vásárolni, 2005-ös évjaratunak van beirva és 180 lóerősnek, de valójában 2002-2003-as modell(5PW). Tudtom szerint 2004-től gyártják a 180 lóerős változatot, kérlek javitsatok ki ha tévedek. Az lenne a kérdés, hogy 2005-ben gyárthattak korábbi modellt(5PW-re gondolok)?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Akkor ezek szerint sikerült nekik. :) Köszi a választ!