Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki nem tud R1-et 2007-től nem ökör árban?
Üdv Urak!

Egy kérdésem lenne hozzátok:
Ha egy 2000-es R1-re a 17 fogas első lánckerék helyett egy 15 vagy 14 fogast teszek fel, akkor a lánc nem eszi meg a vezetőt?
Mármint a láncvezetőt(vagy lengővillavédő műanyagnak hívják?)
r1peti69

voltam ma bent festekboltvan,Lesonal gyartasu festek van (vizes bazis)es 2 felet is tudnak keverni feheret.kerdes melyik a neked valo
Szia!
Köszi, az 5pw tuti 2002-2003-as jelölése. Ebayről sikerült vennem egyet 5 ropiért ami 2002-esről lett lebontva.
Küldök képet a mailodra!
igen,miert ne volna
Helló Zsolti!

Autó fényezés-javítás megoldható?
A bal oldali biztos hogy felmegy rá, mert az én 2002-esemen 5JJ van beleütve, ami a 2000-2001-es motorkódja. A kipufogó oldalán 5PW-van ami a 2002-esé.
beugrott tipustábla
valahol itt van
r1peti69

sikerült a festest megoldani?
keresem volna,mivel jo fotot tudsz kesziteni.a motorodrol.ha gondolod emailben (primo1@freemail.hu) is eltudod nekem küldeni ha nem akarod orszeg vilag elött közzetenni.
keres pedig olyan volna hogy letudod a kormany alatt levö matricadat nekem fotozni ami a vázon van
Jól sejtem, hogy a 2000-2001-es évjárat hátsó lábtartója megegyezik a 2002-2003-as évjáratéval? Nagyon hasonlítanak...
Ha érdekel valószinüleg tudok benne segiteni, jóval bolti ár alatt, emailomra küld el a motorod pontos évjáratát illetve hogy mire lenne szükséged és utána nézek hogy mit mennyibe tudok beszerezni!
patvaros87@gmail.com
ÜDv
Meglestük aszt is. Kimértük. De jónak tűnt. Nem tudom mit kéne keresni.
Üdv,

RN01-esembe most léptem át a 60e km-t és szervizkönyvbe nézem mennyi mindent kell csekkolni.

Vezérműláncot és feszítőrugót tudtok ajánlani valahonnan? ebay-t nézegettem, de nincs komplett szett. Yamaha itthon pedig lehúzza rólam a lóbőrt is...

Köszi a tippeket előre is!
Kuplung nem csúszik, tehát azzal semmi baj, 34ekm van benne, csak hát elég Ducattis hangja van :))
Szia .
Igen erről a tipusról van szó ha mondasz emailt küldök 2 fényképet rólla
Kupcsik86,

Miért nem a sebességjeladót néztétek meg?!
Hello mindenkinek!
Kéne egy kis segítség. 2003 as ereggyem van és a sebesség mérővel van egy olyan gondom hogy hol mér holmeg nem. 42 es hibakódot ir ki ami a kilométerórára utal ha jólértelmezem a szervízmanuált. Kiszettük mociból a műszert és kimértük hogy van e szakadás nem volt. de valami mégsem frankó. Valakinek volt már hasonló?
vagy valakinek valami ötlete? Előre is kössz!
:D Ez Jóóóóóóó :D
lemaradt a címzett:
tehát:
TomcatR1

:D
Hali!
A gyári bukógomba-szett lehet hogy érdekelne.

Erről lenne szó, ami nem közvetlen a vázba rögzíthető, hanem a kiegészítő konzoljához? :)
Tegyél rá sportdobot és az elnyomja a zörgés hangját egyébként semmit én 20.000km et mentem igy már le és megy amig nem csúszik hagyd a fenébe hacsak nincs egy halom pénzed uj kuplungszettre ami úgy kb 5000km után ugyanigy fog zörögni
legalább kontrasztos lennél a motoron
meg úgy is a következő Yamaha-d kék lesz...
a rugók csörögnek, ha jól tudom, az meg zörögni is fog