Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kell neked kod. majd a sracok a standox lechler basf megmondjak hogy van e vagy nincs-
mit ersze a koddal Y5Gn1 el ha nincs hozza recept?amit a yamaha nem szivesen ad ki
Sziasztok!
Színkódot keresek fehér 2007 évjáratú R1 -hez. Ha már esett valaki ilyen szituba és túljutott rajta kérem segítsen.
Előre is köszönöm.
Nagyon zsiir! Az ára is jó! Jól is néz ki! (amig fel nem kerül a vasra... )
Hát most majd megpróbálkozom a DH-gates idommal. EMS postával küldi ami kb 3-4 nap alatt itt van. (kaptam már ilyen csomagot szóval tapasztalat) Az eladót pedig megkérem írjon rá egy kisebb összeget így kevesebb lesz majd az áfa. Ezeket az idomokat pedig leginkább Kínában gyártják így USA-ból nem sok értelme van rendelni.
Ez eszembe se jutott... De hülye vagyok Már jó, köszi!
Ha találsz valami jó helyet ahol lehet venni elfogadható áron idomot jelezd légyszi!
Jah és amerikából ne rendelj , mert nekem 1 hónap volt mire megérkezett a hátsó lámpám plussz qrva drága a posta,és bár én megúsztam az ellenőrzést , de a te pakettod eléggé terjedelmes lessz , tuti bele néznek mi az ,és mivel minden cég küld hozzá számlát akkor a számla alapján rádverik az áfáját a terméknek meg valami vám költséget!És ez még persze jó sok idő meg járkálhatsz érte!
Nekem legalább is ezt mondta egy ismerős akinek van köze ehez...
Ha nem így van akkor jól át lettem baszva
Szia!
Utánna jártam , sajnos ugyan olyan silány a hátra tekingetés benne ,mint az enyémen
De azért nagyon köszönöm!
Amúgy ha valakinek még ilyan problémája van , akkor tudom ajánlani ebay-en találtam a tükör alá egy toldót!
Kicsit butuskán néz ki de legalább javul a hátra nézegetés a tükörben!
Milyen értékeken is nem kellett változtatni?
Hello!
Nem szóltak még érte soha.
Annyira megszoktam már,hogy nincs rajta,hogy vissza sem raknám,csak műszakira.
Nem mondtam hogy ingyenes a posta.
hihi free shipping usa ,international +85 usd +van afa.
amugy a dangeres sracokon kivűl mas is arulja pesten akik a pro circuit termekeket is forgalmazzak
nekem nem kellett
chriss meg mindig szep a geped
tukor miatt nem zargat a jard?
Elképzelhető
Biztosíték....
Köszi,
Használtra gondoltam, de ha nem lesz akkor tavasszal lehet hogy új lesz belőle
Nem tudok most Én sem semmit.
Már beszéltünk erről.
Köszi!

Más: a hátsó lámpám sem ég :( féklámpa van...
Ebay-ról Kínából, két helyről is, mind a kettő jó minőség volt. Pontosan nem tudom már melyik eladóktól....sajna.
Nem villog az indexem. Hiába nyomom az elakadásjelzőt vagy a jobbra-balra irányt, nem kattog és a műszerfal sem világít. Meghalt a relé?
2 relét találtam. Miért van 2 és melyik az index? Köszi!
Köszi!
Én is ebben reménykedem. Amit én kinéztem az is ABS.
Esetleg nem emlékszel honnan rendelted?
Amit én rendeltem barátoknak az elég jó volt. ABS műanyag, szép festés és lakkozás. '-2 helyen volt pár mm eltérés de az orvosolható. Nem mondanám rossznak...
kell e 1altalan alitani?
rendszamtartot keresek ,valakivel mar beszeltem rola de nem tudom sem azt hogy elkelt sem azt hogy ki volt