Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

RN12-es R1-esnél mit lehet tenni a kuplung zörgés ellen? Kuplung kosárban lévő csapágy gyere? Vagy mi zörög benne?
Szia Chriss!

Tetszik nagyon,csak ez a kuplung hang ne lenne! :)
Egyébként nagyon megvagyok vele elégedve!
Szia Peti!
Na,mi a véleményed az RN12-ről?
hmmm,ha piros lenne ...
Hy All. Van 04-06 R1hez egy hátsó felnim tárcsával hibátlan állapotban 40pézé meg egy gyári bukógombaszettem 15pézé eladó ha valakit érdekel
Köszönöm. Megtaláltam a dangernél.
Bocsi nem valtermoto, hanem motografix termék és még mindig a danger bikes nál vettem.
Valakinek Yamaha Dainese ruha?

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
a kép illusztráció, netről "loptam".. :DD még mielőtt vki a rozsdára gyanakodna vagy bármi... :D
Hali r1 szakik!
Új vagyok még a fórumon.
Nekem egy '05-ös R1-em van..
Gyújtásra ugyebár ön-tesztel..és mostanában észrevettem az exup szelep tesztelésénél egy hibát, miszerint ennek is egyszer kellene letesztelődni, de -(eleinte csak ilyen gerjedés hangja volt..most már viszont..)-végtelen ciklusban tesztelgeti magát..húzogatja az alsó (2.-es) bowdent... de nem áll le, folyamatosan újratesztel..Motor beindítása után nem csinálja...

A kérdés, hogy ez mennyire problémás? Volt-e már valakinek hasonló és mi lett vele?
Valamint ezt tudnám esetleg orvosolni házilag is?- Vagy mindenképpen szervízbe kellene vitetnem? és kb. mennyibe fáj az hogy rádugják a gépre? + még hogyha cserélni kell?

Előre is köszi...
Bocsi a sok kérdésért :DDD
Szarni bele, megy az így is
danger bikes- nál valtermoto termék,menj fel az angolok honlapjára és ha kiválasztod tipusszám alapján megrendelik neked ha épp nincs a boltban
A tankpadot hol vetted?
feher az csunya lessz,ott nem lehet annyira sumakolni.en sem valalnam
26156 hozzaszolas

de ez mar gitteles es fűlleres festes.ugyhogy az egessz fejidomot fesetetnem.csak vigyazz amikor szetszeded a müszerfalat is felig ki kell csavarni mert mögötte fersz csak hozza ahhoz a csavarhoz ami a fejidomot tartja .szembol nezed a mocit a ket lampa között van.
enge,m is megtrefalt
Sziasztok 2002-es r1 re sportdob kellene nekem a hasidomig érö csövel vagy kűlön kűlön is ha tud valaki segitsetek Köszönöm!
2002-2003 R1-re eredeti idomszett eladó!

Részletekért írj ide: tomate002@gmail.com
Tudok idomszettben segíteni, ha valakinek kell.
Erre kellene valami fasza
A jobb eladók, hőálló szivacsot is adnak a hasidomba + ingyen tankpadot és üléspúpot.
Jó fényezőnek ez nem probléma. Hozzáfényezi.
Ez a probléma, itt a kép.
99 R1 hez vettem ázsiai dílertől 1 szettet. Gyári színhez semmi köze, ami a gyárin metál az itt nem az, fényezés minősége közepes /Én itthon visszaadnám javításra/ a felfogatási pontok kb jók, de kellett alakítani a gumidugós csavarfelfogatások átmérőjét hogy beférjen a gumi, illetve az összes csavarlukat átmérőre fúrni a fényezés gittelése miatt, a kipufogó egy idő után hullámossá tette a hasidom alját mivel nincs rajta hővédő betét és az anyaga is más mint a gyárié, a hátsó sárvédő olyan ferde volt fel sem raktam, a belső fele fényezetlen és utólag kellett feketére kifujatnom mivel beleködőltek fényezéskor ami rondán látszott a fejidomnál, a felfogatási pontokhoz a belső merevítés kimerítette a vicc kategóriát mivel műanyagot olvasztottak fel az idom belsejére a csavarhoz, a lámpák körüli rés rengeteg álitgatás után lett csak elfogadható de nem tökéletes.
Tehát melós egy dolog ha szépre szeretnéd ami nem lehetetlen csak ahoz kell türelem. Összeségében az ára miatt éri meg ha jól veszed. Ja és ne feledd hozzászámolni a vámot ha nem az EU -ból jön, én is csak pilláztam mikor jött hogy átvehetem a vámhivatalban a központi postán.
Sziasztok nekem 2002-es r1 em van nemtalálok hozzá jo sport dobot azzal a kis csö toldalékkal ha tud v ki segitsen köszi!
amugy ha csak a hasidom lessz festve (marticad amugy is mas szinu,mind a festes) akkor ha 90%os an megközeliti nem tünik majdd fel senkinek