Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

chriss barat lehet tud vmit,de a danger bikes sracok aruljak
Rn 12-re keresek two brothers kipufogókat!
Utángyártott idom szett... én találkoztam már ilyennel, elég silány a minősége kb. még pályaidomnak se megfelelő. Némelyik lyuk kiosztás sem pontos
Szia. Nézd meg nincs-e lecsúszva az üresjelző érzékelőjéről a vezeték.Valahol a blokkon,pontosabban a váltóházon kell rajta lennie,de nézd meg service manualban pontosan hol van.
Valakinek van tapasztalata utángyártott idomszettel?

http://www.dhgate.com/body-for...

Ezzel szemezek.
van tükröm.
Nagyon trendi vagy Előre is megköszönöm a felajánlást!
De sajnos mintha úgy rémlene , hogy a ennek a 2 modelnek ugyan akkroa a tükre sajnos :(
De ha tévedek akkor valaki legyen szives kijavítani!
A felfogatásanak ugyan annak kell lennie elméletileg !
Nagyon köszönöm!
Szia!

Ha jó rá és előrébb vagy vele eladom neked a tükreimret egy RN09-ről.
Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni!
rn01 ről letépem mostmár a tükröt! kicsit válas gyermek vagyok és bárhogy hejezkedem el a motoron lófaszt nem látok hátra!
Tudom előre kell nézni de azért néha nem lenne rossz hátra se!
Kérdés az , hogy valamelyik fiatalabb társának a tükrét rátudom-e tenni minden nemű szerkeztgetés nélkül?
Vagy esetleg valami univerzális tükröt tud valaki ajánlani aminek hoszabb a szára ?
Nagyon köszi ;)
Hey Ombre! Motorosok jóbarátok,nehogy beparázz
Külföldön mindent megoszt a fórumon a motormániás,csak a Jó Magyar Ember tétovázik segítőkésznek lenni
No csak várjon csak.
Jah,reklámemberem nekem is van nekem utcai tapasztalat kellene,mint pölö hegy-mód,kigyorsulás-javulás,eggykerékre szaggatás,meg ilyen általános motorozóember tudása,tudod,a hétköznapi Faszagyerekektől
Revei Gábor,

Mint többen is irták a SpeedoHealer készülékképes a sebességmérő kalibrálására.
Jelen pillanatban van raktáron kébelszettel a te motorodhoz.
http://www.agomotors.hu/websho...
Van hozzá DB killer is
Eladó a képen látható akrapovic R1-hez :)
Nincs valakinek two brothers kipufogó eladó?
rn 12-e kellene, de úgy tudom hogy az rn19-esé is jó rá?!
Ha esetleg otthon akarod állítgatni a gyári ecu-t felejtsd el. Csak árthatsz vele.
Sziasztok!
2003-as R1-hez nyitott yoshimura rendszerrel van-e valakinek tapasztlata CO beállítás értékek terén?
Én úgy oldottam meg hogy vettem a bicikliboltba egy 300 ig mérő biciklis órát azt felraktam beállítottam a kerék átmérőjét GPS hez képest 1km/ht csal a 50 90 130 200 nál is és 285 a topspeed de akkor a gyári már 299et mutat ja és 6500 ft volt az óra a tipusa : cateye velo 8: azt ennyi
Akkor az az!
SpeedoHealer-nek nezz utana. Nem tudom, hogy a Te motorodhoz lehet-e kapni.
Be. Asszem speed holdernek hívják a készüléket. De szerintem nem kevesebbet mutat hanem többet. Kisebb gumi többet forog. Alapból is csal vagy egy 20-ast 200-nál.
Tök mind1 mennyit csal.. kérdés az, hogy be lehet-e lőni az órát hozzá..