Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Nincs valakinek eladó r1 rn12 2005 felső fék munkahengere?Az enyém szivárog egy kicsit.
Szia!

Nekem szét volt szakadva.Kb.1000 Ft-ért vettem a Baumaxba hőálló szigetelést ,méretre vágtam,ragasztósprayvel beszórtam ami kb. még egy 1000-es.Most mint a gyári szigetelés,úgy néz ki.
helló srácok hány C fokos a kipufogó a hasidomnál? ugyan is hiányzik a hővédőm mivel lehetne pótolni?
Jó reggelt!

Rn12-eshez keresnék láncszettet jó áron :) Használtra Ti mit javasoltok? Gondolok én itt az 1-2 ezres futásteljesítményű láncokra...
Előre is köszi!
Nagyon köszönöm neked! Megpróbálom letőlteni.
Ha adsz egy emailcímet, elküldöm az egészet.

Vagy innen Te is letöltheted:
R1 manual összes
Sziasztok!

2007 R1 gyári fútómű beállítás szeretném megtudni. Ha valaki leszámolná hány klikk-re van az első és hátsó az sokat segítene.
OK
Hello!
Nekem is van fejidom, amit keresel. Nem hibátlan ugyan de messze nincsen rommá törve. Nem utángyártott, hanem gyári egyébként.
Üdv
Holnap csörgök!
Holnap 11-dél körül érek Ferihegyre, berakom a kocsiba és ha érdekel, délelőtt csörgess meg. húsz511negyven7ötvenhárom
Köszi!
Adatlapodon lévő mail-re ment válasz!
Rommá törött van.
Keresek, törött, vagy rommá törött első fejidomot 2002-2003-as R1-hez.
Köszi!
Igen abban már van! 6 fokozatban állítható. Ilyen van az enyémbe is utólag beszerelve, legalább is az elektronika megvan hozzá, a csatlakozó meg a kapcsoló is, csak nemtudom mi kellene még hozzá. Gondolom a hátsó keréken kell lennie egy jeladónak, az viszont nekem tuti nincs meg.
köszönöm mindenkinek!
Szia! Nekem van, ha érdekel írj egy mailt a tapso@freemail.hu-ra.
Így próbálnak a "szakértők" szakértőnek tűnni. Mert az túl egyszerű hogy 2003-as meg 2006-os. Mondjuk vannak akik azt se korrektül írják, mert nem a gyártás évét jelölik hanem az üzembe helyezését. Na mindegy.
Megalmodom
K1 = 2001. K9 =2009; yamahanak rn1-4- stb nem évjárat hanem ahogy te irtad generáci
A típusa. Olyan mint a GSX-R generációk K1, K2, STB Itt van melyik-melyik.
Ha tőllem kérdezted akkor 40 péz
gumimelegítő mennyi ?